https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

iPhone 11 tanıtımı ne zaman ve saat kaçta başlayacak?

iPhone 11 bu akşam Apple tarafından tüm dünyaya tanıtılacak. Ancak lansman gecesinde gözler iPhone Pro 11 ve iPhone 11 Pro Max modellerinde de olacak. Peki Apple iPhone 11 tanıtımı ne zaman, saat kaçta başlayacak?

iPhone 11 için beklenen gün geldi çattı. Apple büyük bir merakla beklenen iPhone 11 modellerini bu akşam dünyaya tanıtacak. iPhone 11, iPhone pro 11 ve iPhone 11 pro max modellerinde, en yakın rakiplerinin avantaj sağladığı birden fazla kamera özelliğini taşıması bekleniyor. Cihazlarla ilgili ikinci büyük beklenti ise kablosuz şarj ve kablosuz ‘ters şarj’ özellikleri.

iPhone 11 modellerinin tanıtımı, ilk defa Youtube üzerinden gerçekleştirilecek. Apple iPhone 11 tanıtımı, 10 Eylül Salı günü yani bugün TSİ 20:00’de başlayacak. iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max ve iPhone 11R modellerinin tanıtılmasının beklendiği etkinlikte ayrıca 5. nesil Apple Watch’da kullanıcılara sunulacak.

Apple’ın saat 20.00’de başlatacağı iPhone 11 lansman etkinliğinin canlı yayınını aşağıda takip edebilirsiniz.

Yeni iPhone’ların Türkiye’de satışa sunulması Ekim – Kasım aylarını bulabilir.

Paylaş