Skylake mikromimarisiyle geliştirilen 7. Nesil Intel Core işlemciler, daha iyi bir internet deneyimi iddiası ile geliyor.

Intel’in en yeni 14nm işlemcileri, daha hızlı yanıt performansı ve daha iyi oyun deneyimi sunmayı hedefliyor. Mobil platforma yönelik 7. Nesil Intel Core işlemciler; 4K UHD video, 360 derece video, birden çok video akışı gibi gelişmiş özelliklerle içerik görüntülemenin multimedya tüketimini geliştirme iddiasına sahip.

İçerik üreticileri hesaba katan Intel, 7. Nesil Core işlemcilerin;

•İçerik oluştururken: 1400 fotoğrafı bir dakikada düzenleyebilme

•Çoklu görev çalıştırırken: Alışveriş yaparken veya film izlerken birden çok 4K UHD videoyu 4 dakikada ilgi çekici bir filme dönüştürebilme

•Oyun oynarken: Overwatch gibi oyunları seyahat halindeyken HD kalitesinde oynayabilme gibi performans konusunda zorlayıcı işleri gerçekleştirebiliyor.

Intel, 7. Nesil Intel Core işlemcileri geniş bir fiyat yelpazesiyle çeşitli bilgisayar tasarımlarında, Thunderbolt 3 USB C tek kabloyla bağlantı ve Windows Hello gibi düşük güç tüketen üst düzey ses ve yüz tanıma teknolojisine sahip cihazlarda sunuyor. Kullanıcılar, ayrıca dokunma, ses ve dijital kalem gibi çeşitli sezgisel giriş seçenekleri sunan 7. Nesil Intel Core işlemcili bilgisayar tasarımlarıyla da karşılaşacaklar.

Paylaş