Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Hesaplar

30 Kasım 2017
1012 Görüntülenme

2017 yılının sonlarına gelmemizle birlikte popüler sosyal medya devleri, bir yıl boyunca platformlarında neler olup bittiğine dair raporları paylaşıyor. Bu sosyal ağlardan biri olan Instagram da 2017 yılında en çok takipçisi olan ünlü isimleri açıkladı.

Instagram’ın yayınladığı rapora göre 2017 yılında da Instagram’da en çok takipçisi olan kullanıcı unvanını 130 milyon takipçiyle Selena Gomez sürdürüyor. Selena Gomez’i 115 milyon takipçiyle Ariana Grande ve yine 115 milyon takipçiyle Cristiano Ronaldo takip ediyor.

Özellikle yıldızı Instagram ile parlayan ünlü isimlerden Kim Kardashian West beşinci sırada kendine yer bulurken Kylie Jenner da listenin yedinci sırasında geliyor.

Instagram’ın yayınladığı rapora göre 2017 yılında en çok takipçisi olan Instagram kullanıcıları ise şu şekilde:

  1. Selena Gomez (@selenagomez) – 130 milyon takipçi
  2. Ariana Grande (@arianagrande) – 115 milyon takipçi
  3. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 115 milyon takipçi
  4. Beyoncé (@beyonce) – 108 milyon takipçi
  5. Kim Kardashian West (@kimkardashian) – 104 milyon takipçi
  6. Taylor Swift (@taylorswift) – 104 milyon takipçi
  7. Kylie Jenner (@kyliejenner) – 99,5 milyon takipçi
  8. Dwayne Johnson (@therock) – 96 milyon takipçi
  9. Justin Bieber (@justinbieber) – 93,9 milyon takipçi
  10. Kendall Jenner (@kendalljenner) – 84,8 milyon takipçi

İlginizi çekebilir

Apple neden iPhone XR modelini daha geç satışa sunacak?
Mobil
27 okunma
Mobil
27 okunma

Apple neden iPhone XR modelini daha geç satışa sunacak?

Mert Yamak - 22 Eylül 2018

Hatırlayacağınız üzere Apple, geçtiğimiz hafta Steve Jobs Theatre'da düzenlediği etkinlikle birlikte üç yeni iPhone modeli iPhone Xs, iPhone Xs Max…

Nokia’nın yeni akıllı telefonunu tanıtacağı tarih belli oldu
Genel
100 okunma
Genel
100 okunma

Nokia’nın yeni akıllı telefonunu tanıtacağı tarih belli oldu

Eren Kebapçı - 21 Eylül 2018

Nokia'nın merakla beklenen yeni modelinin ne zaman tanıtılacağı belli oldu. HMD Global, 4 Ekim tarihinde Londra ve Milano'da gerçekleşecek etkinliklerde…

Instagram’a fotoğrafları paylaşma özelliği geliyor
Sosyal Medya
112 okunma
Sosyal Medya
112 okunma

Instagram’a fotoğrafları paylaşma özelliği geliyor

Mert Yamak - 21 Eylül 2018

Yaklaşık sekiz yıldır sadece fotoğraf ve video paylaşımına izin veren günümüzün en popüler sosyal ağı Instagram, kurulduğundan bugüne başka bir…

Yorum yap