Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Hesaplar

30 Kasım 2017
552 Görüntülenme

2017 yılının sonlarına gelmemizle birlikte popüler sosyal medya devleri, bir yıl boyunca platformlarında neler olup bittiğine dair raporları paylaşıyor. Bu sosyal ağlardan biri olan Instagram da 2017 yılında en çok takipçisi olan ünlü isimleri açıkladı.

Instagram’ın yayınladığı rapora göre 2017 yılında da Instagram’da en çok takipçisi olan kullanıcı unvanını 130 milyon takipçiyle Selena Gomez sürdürüyor. Selena Gomez’i 115 milyon takipçiyle Ariana Grande ve yine 115 milyon takipçiyle Cristiano Ronaldo takip ediyor.

Özellikle yıldızı Instagram ile parlayan ünlü isimlerden Kim Kardashian West beşinci sırada kendine yer bulurken Kylie Jenner da listenin yedinci sırasında geliyor.

Instagram’ın yayınladığı rapora göre 2017 yılında en çok takipçisi olan Instagram kullanıcıları ise şu şekilde:

  1. Selena Gomez (@selenagomez) – 130 milyon takipçi
  2. Ariana Grande (@arianagrande) – 115 milyon takipçi
  3. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 115 milyon takipçi
  4. Beyoncé (@beyonce) – 108 milyon takipçi
  5. Kim Kardashian West (@kimkardashian) – 104 milyon takipçi
  6. Taylor Swift (@taylorswift) – 104 milyon takipçi
  7. Kylie Jenner (@kyliejenner) – 99,5 milyon takipçi
  8. Dwayne Johnson (@therock) – 96 milyon takipçi
  9. Justin Bieber (@justinbieber) – 93,9 milyon takipçi
  10. Kendall Jenner (@kendalljenner) – 84,8 milyon takipçi

İlginizi çekebilir

Nissan “Sürdürülebilirlik 2022” planıyla daha çevreci otomobiller üretecek
OTOMOBİL
59 okunma
OTOMOBİL
59 okunma

Nissan “Sürdürülebilirlik 2022” planıyla daha çevreci otomobiller üretecek

Mert Yamak - 22 Haziran 2018

NISSAN Motor Co, Ltd, şirketin sürdürülebilir bir yaşam için çevresel etkilerini azaltmayı hedefleyen ve yönetimde çeşitlilik ile dahil olma konularına…

Bayram arifesinde kartlı işlem trafiğinde rekor kırıldı
Sektörel
58 okunma
Sektörel
58 okunma

Bayram arifesinde kartlı işlem trafiğinde rekor kırıldı

Mert Yamak - 22 Haziran 2018

Bankalararası Kart Merkezi'nin açıkladığı verilere göre, bu yıl Ramazan Bayramı'nda Babalar Günü'nün de aynı döneme denk gelmesiyle birlikte en fazla…

Bithumb’dan 30 milyon dolarlık kripto para çalındı
Kripto Paralar ve Blockchain
55 okunma
Kripto Paralar ve Blockchain
55 okunma

Bithumb’dan 30 milyon dolarlık kripto para çalındı

Haber Merkezi - 22 Haziran 2018

Dünyanın en büyük altıncı kripto para birimi borsası Bithumb’dan yapılan açıklamada, saldırının tam olarak kaçta gerçekleştiğinin belirlenemediği, fakat Güney Kore…

Yorum yap