https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

Instagram Hikayeler’ine adınız görünmeden bakmanın yeni yolu: Stories Watch

Instagram Hikayeleri, güzel hoş ama baktığınız Hikaye’nin sahibi bunu görebiliyor. O yüzden stalk’luk yapmak için pek uygun değil. Ya da uygun olabilir mi? Instagram Hikayeler’ine adınız görünmeden nasıl bakabilirsiniz? İşte bunun cevabını vereceğim.

Instagram Hikayeleri, insanları günün stresinden geçici uzak olarak uzaklaştırmak için güzel bir özellik. Dezavantajı, birinin hikayesini izlediğinizde, diğer uçtaki kişinin bilgilendiriliyor olması.

Peki sahte bir hesap açmadan, bir başkasının Instagram hikayelerine bakmanın yolu var mı?

Yerli bir girişim olan ve Can Yıldırım tarafından geliştirilen Stories Watch, herhangi bir Instagram profilinin son 24 saat içinde paylaştığı tüm hikayeleri sizin için listeliyor.

Öncelikle şunu belirteyim profillerin normal paylaşımları burada yer almıyor. Sitede sadece Instagram hikayeleri görülebiliyor.

Stories Watch’un internet sitesinden aynı zamanda o profilin hikayelerini de indirebilirsiniz. Hesabın 24 saat içinde paylaştığı tüm hikayeler sitede yer alıyor. 24 saat sonrasında ise gerçek profilde olduğu gibi sitede içerikler kayboluyor.

Kullanımı da oldukça basit. Sistem, herhangi bir uygulama indirmenizi istemedem tarayıcı tabanlı çalışıyor. Sitede, hikayelerini görüntülemek istediğiniz hesabın ismini arama çubuğuna yazıp aratmanız yeterli oluyor.

Son söz olarak kilitli profillerin paylaşımları ve Yakın Arkadaşlar için paylaşılan hikayelere buradan erişim sağlanamıyor.

Siteye buradan erişim sağlayabilirsiniz.

Paylaş