Türkiye’nin başarılı bilişim teknolojileri dağıtım gruplarından Index, 2012’den bu yana sürdüğü “Anadolu’nun Genç Yüzleri Bilişimle Aydınlanıyor” staj programı kapsamında Temmuz ayı içerisinde beşinci kere genç, başarılı ve meraklı üniversite öğrencilerini profesyonel bilişim dünyasıyla buluşturacak.

Temmuz ayında Index Grup şirketlerinde profesyonel bilişim dünyasıyla buluşacak on üniversite öğrencisi bu zaman içerisinde hem İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşama deneyimi kazanacak hem de İstanbul’un güzelliklerini düzenlenecek turlarla görme şansı yakalayacak.

Index Grup, “Anadolu’nun Genç Yüzleri Bilişimle Aydınlanıyor” projesiyle beş yıldır özellik staj kurumu bulma açısından sıkıntılı Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki üniversite öğrencilerine destek sunuyor.

Index Grup İK Direktörü Veli Bozan, “Anadolu’nun Genç Yüzleri Bilişimle Aydınlanıyor” projesiyle ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Bu projeyle Anadolu’da eğitim alan üniversiteli gençlerimizle önemli bir bağ kurduğumuzu ve esasında geleceğin Index Grup çalışanı profiliyle tanışma sürecini de gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Büyük şehirlerdeki başarılı öğrenciler gibi Anadolu’nun bütün bölgelerinde de pek çok başarılı öğrenci olduğunu biliyoruz. Anadolu’ya odaklanarak gençlerimizde kariyer anlamında fırsat eşitliği sunma hedefiyle hareket ediyoruz. Biliyoruz ki sektörünün öncüsü konumunda bir kurumsal şirkette staj yapabilme şansı, gençlerimizin kariyerlerini doğru yönlendirebilmeleri konusunda da deneyim anlamında bir rehber niteliği taşıyor. Index Grup olarak bir ay boyunca gençlerimize kurum kültürünü aşılayarak stratejik ve kavramsal şirket değerleriyle tanışmalarına vesile oluyoruz. Önümüzdeki yıllarda da projemizi aynı istek ve heyecanla sürdüreceğiz.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here