Index, Anadolu’nun Genç Yüzlerini Profesyonel Bilişim Dünyasıyla Buluşturuyor

10 Temmuz 2017
66 Görüntülenme

Türkiye’nin başarılı bilişim teknolojileri dağıtım gruplarından Index, 2012’den bu yana sürdüğü “Anadolu’nun Genç Yüzleri Bilişimle Aydınlanıyor” staj programı kapsamında Temmuz ayı içerisinde beşinci kere genç, başarılı ve meraklı üniversite öğrencilerini profesyonel bilişim dünyasıyla buluşturacak.

Temmuz ayında Index Grup şirketlerinde profesyonel bilişim dünyasıyla buluşacak on üniversite öğrencisi bu zaman içerisinde hem İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşama deneyimi kazanacak hem de İstanbul’un güzelliklerini düzenlenecek turlarla görme şansı yakalayacak.

Index Grup, “Anadolu’nun Genç Yüzleri Bilişimle Aydınlanıyor” projesiyle beş yıldır özellik staj kurumu bulma açısından sıkıntılı Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki üniversite öğrencilerine destek sunuyor.

Index Grup İK Direktörü Veli Bozan, “Anadolu’nun Genç Yüzleri Bilişimle Aydınlanıyor” projesiyle ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Bu projeyle Anadolu’da eğitim alan üniversiteli gençlerimizle önemli bir bağ kurduğumuzu ve esasında geleceğin Index Grup çalışanı profiliyle tanışma sürecini de gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Büyük şehirlerdeki başarılı öğrenciler gibi Anadolu’nun bütün bölgelerinde de pek çok başarılı öğrenci olduğunu biliyoruz. Anadolu’ya odaklanarak gençlerimizde kariyer anlamında fırsat eşitliği sunma hedefiyle hareket ediyoruz. Biliyoruz ki sektörünün öncüsü konumunda bir kurumsal şirkette staj yapabilme şansı, gençlerimizin kariyerlerini doğru yönlendirebilmeleri konusunda da deneyim anlamında bir rehber niteliği taşıyor. Index Grup olarak bir ay boyunca gençlerimize kurum kültürünü aşılayarak stratejik ve kavramsal şirket değerleriyle tanışmalarına vesile oluyoruz. Önümüzdeki yıllarda da projemizi aynı istek ve heyecanla sürdüreceğiz.”

 

İlginizi çekebilir

Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen istifa etti
Sektörel
204 okunma
Sektörel
204 okunma

Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen istifa etti

Mert Yamak - 19 Haziran 2018

Samsung denildiğinde sektörün yanı sıra son kullanıcının da aklına gelen isimlerden, Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı…

Facebook kullanıcı verilerini seçilmiş şirketlerle paylaştı
Sosyal Medya
93 okunma
Sosyal Medya
93 okunma

Facebook kullanıcı verilerini seçilmiş şirketlerle paylaştı

Mert Yamak - 19 Haziran 2018

acebook'un kullanıcı verilerini "seçilmiş" şirketlerle paylaştığı bildirildi. Facebook'tan konuyla ilgili yapılan açıklamada, kullanıcı bilgilerinin RBC Capital Markets ve Nissan Motor…

Üç kameralı iPhone modeli daha ileri bir tarihte gelecek
Mobil
92 okunma
Mobil
92 okunma

Üç kameralı iPhone modeli daha ileri bir tarihte gelecek

Haber Merkezi - 19 Haziran 2018

Apple'ın 2019 yılında 3 arka kameraya sahip en az bir iPhone modeli piyasaya sürebileceğini sizlere aktarmıştık. Ancak Apple’ın lens sağlayıcı…

Yorum yap