İnci Holding ve Japon akü şirketi GS Yuasa’nın ortak iştirakiyle ortaya çıkan İnci Akü, sektöründe ilk defa kendisi tarafından hayata geçirilen e-garanti uygulaması ile satışını yaptığı akülerin garanti süreçlerine farklı bir boyut kazandırdı.

İnci Akü online satış sitesi www.birincikart.com‘dan herhangi bir aldığınız akünün satış işlemi gerçekleştiğinde garanti süreci otomatik olarak aktif hale geliyor. Garanti kapsamında akü değişimi ya da arıza giderme gibi işlemleri yapmak için herhangi bir fatura ya da belgeyi ibraz etmenize gerek kalmıyor. Gerek tüketiciler, gerekse yetkili servisler www.inciaku.com adresinden akü kodu ya da araç plakası ile akünün satın alınma tarihine, garanti başlangıç ve bitiş tarihlerine, yol yardım aktivasyon süreçlerine ve araç marka-modeli gibi tüm bilgileri ulaşılıyor, böylece aldığınız akünün belgesini saklayıp-bulma gibi sıkıntılar çekmenizin önüne geçiliyor.

Benzerini çoğu mobil telefon ve bilgisayarların garanti tarafında gördüğümüz, garanti süreçlerinde oldukça kolaylık sağlayan e-garanti uygulamasının bugüne 60 bin kişi tarafından kullanıldığı açıklandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here