Predator Triton 700 dizüstü oyun bilgisayarı, ince tasarımı, en yeni grafikleri, işlemciler ve termal teknolojisiyle Acer’ın Computex Taipei standında görücüye çıktı.

Acer’ın, hava akımını %35 arttıran ancak yine de cihaz içinde daha
az alan kaplayan AeroBlade 3D metal fanları ile, Predator Triton 700 yüksek performanslı NVIDIA GeForce GTX 1080 GPU ve standart-voltajlı 7. nesil Intel® Core™ işlemciler barındıran zarif bir 18.9mm kalınlığında (0.74 inç) alüminyum kasaya sahip. RAID 0 yapılandırmasında iki NVMe PCIe SSDs ve 32 GB’a kadar DDR4 2400 MHz bellek sistemin performansını sağlıyor.

Predator Triton 700, NASA’nın uzaya insan gönderme misyonunun önemli bir parçası olan Max-Q’dan yaralanıyor. NVIDIA, Acer’ın önceki nesil ürünlerine oranla daha fazla GPU performansına sahip daha ince dizüstü bilgisayarlar üretebilmesini mümkün kılıyor.

VR-uyumlu Predator Triton 700, oyunların tamamen akıcı olması amacıyla NVIDIA G-SYNC destekleyen 15.6 inç Full HD IPS ekran sunuyor. Cihazda ayrıca Dolby Atoms surround ses sistemi ve Acer TrueHarmony yer alıyor.

Killer DoubleShot Pro ağ iletişimi ve 40 Gbps’e kadar hızlar sağlayan ikili 4K video çıkışı destekleyen Thunderbolt 3 bağlanabilirliği bilgisayarın özelliklerini arasında yer alıyor. Predator Triton 700 ayrıca iki USB 3.0 bağlantı noktası (güç kapalıyken USB şarj özelliğine sahip ), bir USB 2.0 bağlantı noktası, bir HDMI 2.0 bağlantı noktası, bir DisplayPort konektörü ve kablolu bağlantı tercih edenler için bir Gigabit Ethernet
bağlantı noktası barındırıyor.

PredatorSense yazılımı oyuncuların Predator Triton 700’ün ışıklandırma, kısayol tuşları, fan kontrolü ve genel sistem takibi gibi özelliklerini tek bir kontrol arayüzünden kontrol edebilmelerine ve düzenlemelerine izin veriyor.

Predator Triton 700 dizüstü oyun bilgisayarı Ağustos ayında Kuzey Amerika’da 2,999 $’dan ve yine Ağustos ayında EMEA’da 3,399 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here