LG V30 Akıllı telefon pazarında birkaç yıldır işi pek de iyi gitmeyen LG’nin IFA 2017 kapsamında duyurduğu LG V30, şüphesiz fuarın en çok konuşulan ürünü oldu. Öyle ki ilk izlenimlere bakılırsa LG bugüne dek yaptığı tüm hataları LG V30 modeliyle telafi etmeyi başardı. LG V30 hakkındaki tüm detaylara bu bağlantıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi >

Sony Xperia XZ1 Compact

Sony de IFA 2017 kapsamında yeni amiral gemisi telefonunu duyuran üreticilerden biri oldu ancak Sony’nin yeni tepe modeli Xperia XZ1, Sony’den beklenen tasarım değişikliği bu modelde de gerçekleşmediği için Xperia XZ1 için tepkiler ne yazık ki pek de olumlu olmadı ancak Sony tarafında asıl kahraman Xperia XZ1 Compact oldu. Hem güçlü, hem de küçük ekranlı bir akıllı telefon deneyimi yaşamak isteyenleri hedefleyen Xperia XZ1 Compact, boyutlarına rağmen Snapdragon 835 platformundan gücünü almasıyla fazlasıyla dikkat çekti. Telefonun yakın zamanda tüketicilerle buluşması bekleniyor.
Daha fazla bilgi >

Samsung Gear Sport

Samsung’un yeni akıllı saati Gear Sport, IFA 2017 kapsamında dikkatleri üzerine çeken önemli ürünlerden biri oldu. Samsung’un yeni akıllı saati, daha önceki modeller Gear S2 ve Gear S3’ün harmanlanmış tasarım anlayışını sergilerken 50 metreye kadar suya dayanıklı olmasıyla dikkat çekiyor.
Daha fazla bilgi >

SanDisk Ultra microSDXC UHS-I 400GB

Western Digital bünyesindeki SanDisk’in duyurduğu 400GB kapasiteli microSD kart, şüphesiz IFA 2017’nin en çok konuşulan ürünlerinden biri oldu. SanDisk’in 100MB okuma / yazma hızına sahip yeni microSD kartı, dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartı olmasıyla öne çıkıyor.
Daha fazla bilgi >

DJI Mavic Pro Platinum Edition

DJI’ın bu yılki en çok konuşulan drone modeli Mavic Pro’nun bir üst modeli DJI Mavic Pro Platinum Edition, tam şarjla 30 dakika uçuş süresi ve önceki modele göre %60 daha sessiz çalışmasıyla IFA 2017’de en çok ilgi gören ürünlerden biri oldu.
Daha fazla bilgi >

Razer Basilisk

Razer’ın IFA 2017’de duyurduğu yeni faresi Razer Basilisk, sadece FPS oyuncularını hedefliyor. 12.000 DPI hassasiyete ve sekiz adet atanabilir tuşa sahip olan Basilisk, Razer’ın iddiasına göre en iyi FPS deneyimini oyunculara vaat ediyor.
Daha fazla bilgi >

Logitech CRAFT

Logitech’in yaratıcılara özel yeni klavyesi Logitech CRAFT üzerinde bulunan “Crown” tuşu sayesinde IFA 2017’nin yıldızları arasında yer almayı başardı. Profesyoneller, Crown tuşu sayesinde Adobe ürünlerinde ve Office programlarında birçok işlevi kolaylıkla yerine getirebiliyor ve fareye ile diğer kısayollara kıyasla daha hassas ayarlamalar yapabiliyor.
Daha fazla bilgi >

Sharp AQUOS 8K 70″

4K çözünürlüğünde içerikler daha yeni yeni hayatımıza girmeye başlamışken dünyanın önemli panel üreticilerinden Sharp, 8K çözünürlüğünde 70 inçlik yeni televizyonunu duyurdu. IFA 2017’de duyurulan Sharp AQUOS 8K, 130 bin doların üstünde bir satış etiketine sahip olacak.
Daha fazla bilgi >
 ]]>

Paylaş