https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

IFA 2017: Lenovo, Akıllı Asistan Alexa Destekli Motorola Moto X4'ü Duyurdu

Motorola Moto X4 Özellikleri 5.2 inçlik Full HD çözünürlüklü ekrana sahip olan yeni Motorola Moto X4, tasarım anlamında genel olarak diğer Moto ailesinin anlayışını taşırken ufak detaylarla kardeşlerinden ayrışıyor. Qualcomm’un güçlü orta seviye işlemcilerinden Snapdragon 630’u kullanan telefonda 3GB RAM ve 32GB dahili hafızaya yer veriliyor. Ayrıca telefonun 4GB RAM ve 64GB hafızalı bir varyasyonu daha bulunuyor. Motorola’nın geliştirdiği TurboCharging teknolojisini destekleyen telefonda 3000mAh batarya konumlandırılıyor. Motorola bu modelinde de olabildiğince kısa zamanda şarj süresiyle maksimum performansı hedefliyor. Çift arka kamera, Moto X ailesinde de karşımızda Günümüzün yeni furyalarından biri olan çift arka kamera, Motorola’nın Moto X4 modeliyle birlikte artık orta seviye Motorola cihazlarında da karşımıza çıkıyor. Her ikisi de f/2.0 diyafram açıklığına sahip ve her ikisi de otomatik odaklanma desteğine sahip olan biri 12MP diğeri ise 8MP çözünürlüğünde çift arka kamerası olan Motorola Moto X4’in yine f/2.0 diyafram açıklığına sahip 16MB çözünürlüklü ön kamerası bulunuyor. Telefonun hem ön hem de arka kamerası 4K’da 30fps çekim yapabiliyor. Motorola Moto X4, akıllı asistan Alexa’yı gösteriyor Amazon’un özellikle bu yıl itibariyle akıllıtelefonlarda karşımıza çıkaya başlayan akıllı asistanı Alexa, Moto X4’te de yer alıyor. Böylelikle birçok işlevi yerine getirebilen Alexa, aynı zamanda ihtiyaç halinde Amazon’dan sipariş verme gibi farklı yeteneklere de sahip.

Motorola Moto X4 Fiyatı

Motorola’nın yeni orta seviye telefonu Motorola Moto X4, eylül ayında 399 euro fiyat etiketiyle Avrupa’da satışa sunulacak. Telefonun ülkemizde 2000TL bandında tüketiciyle buluşması bekleniyor.
]]>

Paylaş