İstinye Park’ta 6 Nisan saat 12:00’da açılacak Huawei Deneyim Mağazası, tüketicilere markanın akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ve giyilebilir cihazlar gibi tüm ürünlerini keyifli ve konforlu bir ortamda rahatlıkla deneyimleme olanağı sunacak. Mağazada akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra akıllı saatler, bileklikler, cep telefonu aksesuarları, bluetooth hoparlörler ve daha birçok ürün, kullanıcıların kendilerini deneyimlemesi için hazır bulunacak.

Huawei’nin yeni P30 serisi de İstinye Park Huawei Deneyim Mağazası’nda tüketiciler ile buluşacak. Deneyim Mağazası’ndan P30 ve P30 Pro alan herkese WATCH GT akıllı saat hediye edilecek. Ayrıca satın alma sırasında Huawei HiCare üzerinden kayıt yaptıran kullanıcılar, 3 ay süreli ekran garantisi elde ediyor.

Huawei Deneyim Mağazası’nın açılışına özel olarak ayrıca diğer tüm ürünlerde yüzde 20 indirim fırsatı teknoloji meraklılarını bekliyor.

Ayrıca, açılışa özel olarak deneyim mağazası misafirlerini birçok hediye bekliyor. Açılış günü 200 adet Huawei Sport Armband’in yanı sıra, 50’şer adet Huawei Kablosuz Tripod selfie çubuğu, Huawei Moonlight CF33 selfie çubuğu, Sport Bluetooth Headphones Lite ve Quick Charge destekli araç şarj adaptörü stoklarla sınırlı olmak üzere hediye edilecek.

Paylaş