Huawei, Türkiye’deki ilk resmi mağazasını açıyor

Huawei Türkiye Pazarlama Direktörü Tayfun Söğütlü, Teknosafari'den Timur Akkurt ile yaptığı röportajda Huawei'nin Türkiye'deki başarısı ve gelecek planlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

3 Ekim 2018
1701 Görüntülenme

GfK verilerine göre son bir yılda %18’in üstünde büyüme sergileyerek Türkiye’deki pazar payı %21’e ulaşan Huawei’nin Türkiye’de en çok akıllı telefon satan ikinci şirket olduğunu sizlere yayınladığımız bir haberimizde aktarmıştık.

Huawei’nin Türkiye pazarında gösterdiği önemli yükselişin ardından Huawei Türkiye Pazarlama Direktörü Tayfun Söğütlü, Teknosafari’de Timur Akkurt’un konuğu olarak Huawei’nin ülkemizdeki mevcut durumunu değerlendirerek şirketin Türkiye’deki adımlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Huawei’nin Türkiye’deki ilk mağazası yakında açılıyor

Tayfun Söğütlü’nün paylaştığı bilgilere göre 16 yıldır Türkiye’de kurumsal alanda var olan ancak son birkaç yıldır tüketici elektroniği alanında önemli faaliyetler yürüten Huawei, çok yakında Türkiye’deki ilk resmi mağazasını açacak. Aslında bir süredir büyük teknoloji marketlerde kendine özgü standıyla dikkat çeken Huawei, böylelikle sadece Huawei ürünlerinin satışa sunulduğu bir mağazayla da Türk tüketicisiyle buluşacak.

Henüz tam olarak açılış tarihi netleşmese de İstanbul’da açılacağı bilinen mağaza için LinkedIn üzerinden yayınlanan “Mağaza Müdürü” ilanı, Huawei’nin resmi mağazasıyla ilgili çalışmalarını aktif bir şekilde sürdürdüğünü işaret ediyor. Aynı zamanda Huawei’nin Türkiye’de bir mağaza açacağını duyurması, dizüstü bilgisayardan akıllı saate kadar birçok farklı ürün gamındaki Huawei cihazların Türkiye’de satışa sunulacağı anlamına geliyor.  Bu da rekabetçi bir marka olan Huawei’nin piyasada taşları ne kadar oynatabileceğini bize gösterecek. Tekno Safari’de her zaman dediğimiz gibi; günün sonunda her zaman tüketici kazansın!

Ayrıca Huawei Mate 20 ailesinin getireceği yeniliklerden Huawei’nin Türkiye pazarına bakış açısına kadar tüm detayların yer aldığı Teknosafari gündem videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Günlük temassız ödeme adedi 1 milyona ulaştı
24 okunma
24 okunma

Günlük temassız ödeme adedi 1 milyona ulaştı

Onur Binay - 18 Mart 2019

BKM, şubat ayı kartlı ödeme verilerine ilişkin açıklamada bulundu. Buna göre kolay, hızlı ve güvenli ödeme imkânı sağlayan temassız teknolojisi…

Google oyun sektörüne girmeye hazırlanıyor
25 okunma
25 okunma

Google oyun sektörüne girmeye hazırlanıyor

Onur Binay - 18 Mart 2019

Newsweek dergisinin haberine göre Google, bulut tabanlı ve Netflixe benzeyen  bir sistem ile sektörün tüm yapısını değiştirmeyi hedefliyor. Google’ın yeni sisteminde…

Apple yeni iPad Air ve iPad mini’yi duyurdu
31 okunma
31 okunma

Apple yeni iPad Air ve iPad mini’yi duyurdu

Onur Binay - 18 Mart 2019

iPad Air, daha ince tasarıma, 10.5 inç ekrana ve Apple A12 Bionic yonga sete sahip.  Ekran, 2224 x 1688 piksel…

%d blogcu bunu beğendi: