#testettik: Huawei Teknik Servisi Telefonunuzu Bir Saatte Tamir Ediyor!

23 Aralık 2017
51 Görüntülenme

P ve Mate serisi akıllı telefonlarıyla son birkaç yıldır üst seviye akıllı telefon pazarında önemli rol oynayan şirketlerden Huawei kullanıcıları için VIP hizmet servisini konusunda iddialı olduğunu söylemişti. Timur Akkurt ve Ekin Kollama canlı canlı önce bir telefonun ekranını kırdılar ve ardından servis ile ilgili tüm prosedürleri deneyimlediler.

Özellikle rakiplerinin teknik servis tarafında yaşadığı sorunları aşarak son tüketiciye satış sonrası iyi bir destek sunmak isteyen Huawei, VIP hizmetiyle birlikte kullanıcıları için randevu alma, uzun kuyruklar bekleme ve ne zaman sonuçlanacağı bilinmeyen teknik sevis süreçlerini ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Üstelik Huawei’nin VIP hizmetinden yararlanmak için ek ücret ödemeniz de gerekmiyor. Zaten üst seviye bir Huawei modeli kullanıyorsanız Huawei tarafından bu hizmet size ücretsiz olarak sağlanıyor.

YouTube kanalımıza abone olursanız, yeni videolar yüklendiği anda haberiniz olur.

Ayrıca bu sistemin önemli avantajlarından biri de Huawei’nin sizi klasik kargo şirketleriyle mağdur etmemesi. Huawei, ürününüzün kapınızdan hızlı bir şekilde ücretsiz olarak alınmasını sağlıyor ve hızlı işlediğini belirttiği teknik servis sürecinden sonra da yine hızlı gönderimle ürününüzü teslim ediyor.

Premium Huawei modellerine anlık hizmet!

Üstelik telefona binlerce lira verip teknik serviste saatlerinizi hatta günlerinizi kaybedip, haftalar sonra telefonu teslim almanızı istemeyen Huawei, bazı modellerinde anlık onarım da gerçekleştiriyor.

Böylelikle Huawei telefon kullanıcıları, herhangi bir Huawei servis noktasına giderek İstanbul ve Ankara’da anlık hizmet alabiliyor. Cihazınızı daha önce kargoyla göndermiş olsanız da, servis noktanıza gittiğinizde çayınızı içerken telefonunuzun tamir sürecinin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz. Üstelik Huawei, tamir esnasında ürününüze yapılan işlemleri izleme imkanını da sunuyor.

Ne tür içerikleri Tekno Safari YouTube kanalımızda ve sitemizde görmek istiyorsanız bize mesaj yollayın. Sizin için deneyimleyelim.

İlginizi çekebilir

Apple, bazı MacBook’ların bataryalarını ücretsiz değiştirecek
Donanım
62 okunma
Donanım
62 okunma

Apple, bazı MacBook’ların bataryalarını ücretsiz değiştirecek

Haber Merkezi - 21 Nisan 2018

Apple, bazı MacBook Pro’larda batarya sorun keşfettiklerini açıkladı. Cupertinolu şirket, sorunun meydana geldiği bilgisayarlardaki bataryaları ücretsiz olarak değiştirecek. Apple, sınırlı…

Microsoft artık Windows’lu akıllı telefonları satmıyor
Mobil
209 okunma
Mobil
209 okunma

Microsoft artık Windows’lu akıllı telefonları satmıyor

Mert Yamak - 20 Nisan 2018

Microsoft'un geliştirmek için yoğun çaba harcadığı ancak uygulama yetersizliği başta olmak üzere çeşitli sıkıntılar nedeniyle devam ettiremediği mobil işletim sistemi…

Stokları tükenen Honor 7X ve Honor 9 Lite yeniden satışa çıktı!
Mobil
244 okunma
Mobil
244 okunma

Stokları tükenen Honor 7X ve Honor 9 Lite yeniden satışa çıktı!

Mert Yamak - 20 Nisan 2018

Bir süre önce Honor 7X ve Honor 9 Lite modelleriyle Türk akıllı telefon pazarına giriş yapan Huawei'nin alt şirketi Honor,…

Yorum yap