#testettik: Huawei Teknik Servisi Telefonunuzu Bir Saatte Tamir Ediyor!

23 Aralık 2017
465 Görüntülenme

P ve Mate serisi akıllı telefonlarıyla son birkaç yıldır üst seviye akıllı telefon pazarında önemli rol oynayan şirketlerden Huawei kullanıcıları için VIP hizmet servisini konusunda iddialı olduğunu söylemişti. Timur Akkurt ve Ekin Kollama canlı canlı önce bir telefonun ekranını kırdılar ve ardından servis ile ilgili tüm prosedürleri deneyimlediler.

Özellikle rakiplerinin teknik servis tarafında yaşadığı sorunları aşarak son tüketiciye satış sonrası iyi bir destek sunmak isteyen Huawei, VIP hizmetiyle birlikte kullanıcıları için randevu alma, uzun kuyruklar bekleme ve ne zaman sonuçlanacağı bilinmeyen teknik sevis süreçlerini ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Üstelik Huawei’nin VIP hizmetinden yararlanmak için ek ücret ödemeniz de gerekmiyor. Zaten üst seviye bir Huawei modeli kullanıyorsanız Huawei tarafından bu hizmet size ücretsiz olarak sağlanıyor.

YouTube kanalımıza abone olursanız, yeni videolar yüklendiği anda haberiniz olur.

Ayrıca bu sistemin önemli avantajlarından biri de Huawei’nin sizi klasik kargo şirketleriyle mağdur etmemesi. Huawei, ürününüzün kapınızdan hızlı bir şekilde ücretsiz olarak alınmasını sağlıyor ve hızlı işlediğini belirttiği teknik servis sürecinden sonra da yine hızlı gönderimle ürününüzü teslim ediyor.

Premium Huawei modellerine anlık hizmet!

Üstelik telefona binlerce lira verip teknik serviste saatlerinizi hatta günlerinizi kaybedip, haftalar sonra telefonu teslim almanızı istemeyen Huawei, bazı modellerinde anlık onarım da gerçekleştiriyor.

Böylelikle Huawei telefon kullanıcıları, herhangi bir Huawei servis noktasına giderek İstanbul ve Ankara’da anlık hizmet alabiliyor. Cihazınızı daha önce kargoyla göndermiş olsanız da, servis noktanıza gittiğinizde çayınızı içerken telefonunuzun tamir sürecinin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz. Üstelik Huawei, tamir esnasında ürününüze yapılan işlemleri izleme imkanını da sunuyor.

Ne tür içerikleri Tekno Safari YouTube kanalımızda ve sitemizde görmek istiyorsanız bize mesaj yollayın. Sizin için deneyimleyelim.

İlginizi çekebilir

Nissan Leaf Avrupa’nın en çok satan elektrikli otomobili oldu
OTOMOBİL
90 okunma
OTOMOBİL
90 okunma

Nissan Leaf Avrupa’nın en çok satan elektrikli otomobili oldu

Mert Yamak - 19 Ekim 2018

Nissan'ın bir yıl önce satışa sunduğu ilk elektrikli otomobili Nissan Leaf, Avrupa pazarında önemli satış adetine ulaştı. Nissan'ın geleceğin otomobili…

Türk siber güvenlik şirketi Biznet, Gartner’ın önerdiği şirketler listesine girdi
Sektörel
94 okunma
Sektörel
94 okunma

Türk siber güvenlik şirketi Biznet, Gartner’ın önerdiği şirketler listesine girdi

Haber Merkezi - 19 Ekim 2018

Siber güvenlik alanında çalışan bir Biznet Bilişim, Gartner’ın “Operasyonel Teknoloji Güvenliği Pazar Rehberi 2018” raporunda yer alarak bu listeye giren…

Lenovo’nun dört kameralı telefonu Lenovo S5 Pro tanıtıldı
Mobil
137 okunma
Mobil
137 okunma

Lenovo’nun dört kameralı telefonu Lenovo S5 Pro tanıtıldı

Mert Yamak - 18 Ekim 2018

Akıllı telefon pazarında sahibi olduğu Motorola markasının da desteğiyle önemli bir atılım gerçekleştiren ancak son dönemlerde sessiz kalan Lenovo, yeni…

Yorum yap