#testettik: Huawei Teknik Servisi Telefonunuzu Bir Saatte Tamir Ediyor!

23 Aralık 2017
218 Görüntülenme

P ve Mate serisi akıllı telefonlarıyla son birkaç yıldır üst seviye akıllı telefon pazarında önemli rol oynayan şirketlerden Huawei kullanıcıları için VIP hizmet servisini konusunda iddialı olduğunu söylemişti. Timur Akkurt ve Ekin Kollama canlı canlı önce bir telefonun ekranını kırdılar ve ardından servis ile ilgili tüm prosedürleri deneyimlediler.

Özellikle rakiplerinin teknik servis tarafında yaşadığı sorunları aşarak son tüketiciye satış sonrası iyi bir destek sunmak isteyen Huawei, VIP hizmetiyle birlikte kullanıcıları için randevu alma, uzun kuyruklar bekleme ve ne zaman sonuçlanacağı bilinmeyen teknik sevis süreçlerini ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Üstelik Huawei’nin VIP hizmetinden yararlanmak için ek ücret ödemeniz de gerekmiyor. Zaten üst seviye bir Huawei modeli kullanıyorsanız Huawei tarafından bu hizmet size ücretsiz olarak sağlanıyor.

YouTube kanalımıza abone olursanız, yeni videolar yüklendiği anda haberiniz olur.

Ayrıca bu sistemin önemli avantajlarından biri de Huawei’nin sizi klasik kargo şirketleriyle mağdur etmemesi. Huawei, ürününüzün kapınızdan hızlı bir şekilde ücretsiz olarak alınmasını sağlıyor ve hızlı işlediğini belirttiği teknik servis sürecinden sonra da yine hızlı gönderimle ürününüzü teslim ediyor.

Premium Huawei modellerine anlık hizmet!

Üstelik telefona binlerce lira verip teknik serviste saatlerinizi hatta günlerinizi kaybedip, haftalar sonra telefonu teslim almanızı istemeyen Huawei, bazı modellerinde anlık onarım da gerçekleştiriyor.

Böylelikle Huawei telefon kullanıcıları, herhangi bir Huawei servis noktasına giderek İstanbul ve Ankara’da anlık hizmet alabiliyor. Cihazınızı daha önce kargoyla göndermiş olsanız da, servis noktanıza gittiğinizde çayınızı içerken telefonunuzun tamir sürecinin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz. Üstelik Huawei, tamir esnasında ürününüze yapılan işlemleri izleme imkanını da sunuyor.

Ne tür içerikleri Tekno Safari YouTube kanalımızda ve sitemizde görmek istiyorsanız bize mesaj yollayın. Sizin için deneyimleyelim.

İlginizi çekebilir

Tasarımıyla öne çıkan yeni Alcatel 5 satışa sunuldu
Mobil
60 okunma
Mobil
60 okunma

Tasarımıyla öne çıkan yeni Alcatel 5 satışa sunuldu

Mert Yamak - 16 Temmuz 2018

Uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla Türkiye pazarında da tercih edilen üreticilerden biri olan Alcatel, özellikle sosyal medya kullanıcılarını hedeflediği yeni telefonu…

Xiaomi Redmi S2 duyuruldu
Mobil
62 okunma
Mobil
62 okunma

Xiaomi Redmi S2 duyuruldu

Eren Kebapçı - 16 Temmuz 2018

Hindistan'da yapılan basın toplantısında Redmi S2 kullanıcıların beğenisine sunuldu. 2 mikron pikselli 16MP çözünürlüklü ön kamera ve selfieler için yapay…

Xiaomi, Türkiye pazarı hakkında ne düşünüyor?
Genel
61 okunma
Genel
61 okunma

Xiaomi, Türkiye pazarı hakkında ne düşünüyor?

Eren Kebapçı - 16 Temmuz 2018

Çinli üreticilerin mobil pazarda büyül bir yükseliş içinde olduğunu biliyoruz ve yayınladığımız haberlerde bunu sıklıkla dile getiriyoruz. Mobil pazarda en…

Yorum yap