Huawei P30 Pro nasıl görünecek?

Huawei’nin Paris’te gerçekleştirilecek etkinliği öncesinde cihazlar hakkında pek çok şey ortaya çıktı. Son sızıntı ise Huawei P30 Pro’nun nasıl göründüğünü ortaya koyuyor.

1 Mart 2019
360 Görüntülenme

Huawei P30 ve P30 Pro modellerinin tasarımları ve teknik özelliklerine dair çıkan detayları daha önce sizlerle paylaşmıştık. Twitter’a düşen bir görsel ise P30 Pro’nun tüm tasarım detaylarını ortaya koyuyor. Yayınlanan fotoğraflar, daha önce internete sızan ve P30 Pro’ya ait olduğu söylenen fotoğraflar ve taslaklarla oldukça benziyor.

Huawei, 26 Mart’ta Paris’te düzenleyeceği etkinlikle P30 ve P30 Pro modellerini tanıtacak.
Huawei P30 ve P30 Pro, bazı büyük iyileştirmeler sunuyor. Geçen yılki geniş çentikler yerine küçük su damlası benzeri alternatifler sunacak. Bunun yanında çok daha ince çerçevelerle gelecek.

Her iki cihazda da ekranın altında parmak izi tarayıcı olacak. Bunların optik (Huawei Mate 20 Pro ) mi yoksa ultrasonik (Samsung Galaxy S10) mi olup olmadığı belli değil .

Huawei P30 Pro, kavisli  OLED ekrana sahip.  Bu akıllı telefona biraz daha premium hava katıyor.

Huawei P30 Pro, daha önceki söylentilerde olduğu gibi dört değil, üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak. Bunlar standart RGB, P20 Pro’da olan monokrom ve P30 Pro’daki geniş açılı sensörler.

Her iki cihazda gücünü Kirin 980 işlemciden alacak. Pro modelde 8 GB, standart modelde ise 6GB RAM olacak. Batarya tarafında P30 Pro 4200mAh, P30 ise 3500mAh değerler görüyoruz. Bunların yanında en az 128GB dahili depolama alanıyla gelmeleri bekleniyor.

P30 Pro’da Huawei’nin Mate 20 Pro’da da kullandığı SuperCharge sistemi kullanılacak. Böylece 40 Watt’lık güç girişine sahip olacak. Standart P30 ise 22.5 Watt’lık güç girişiyle hızlı şarjlı destekleyecek.

İlginizi çekebilir

Apple AirPods Android telefon ile nasıl kullanılır?
32 okunma
32 okunma

Apple AirPods Android telefon ile nasıl kullanılır?

Onur Binay - 22 Mart 2019

AirPods'ları bir Android telefona bağlamak, Bluetooth ile herhangi bir cihazı bağlamakla aynı. Android cihazınızda Bluetooth ayarlarını açın. Yeni Bir Aygıt…

Oppo’nun ilk 5G akıllı telefonu 5G CE sertifikası aldı
29 okunma
29 okunma

Oppo’nun ilk 5G akıllı telefonu 5G CE sertifikası aldı

Onur Binay - 22 Mart 2019

Kısa süre önce Türkiye'de hizmet vermeye başlayan Oppo'nun ilk 5G akıllı telefonu, küresel denetim hizmetleri kurumu Sporton International tarafından yürütülen…

WhatsApp’a yalan haberlerle mücadele için iki yeni özellik geldi
32 okunma
32 okunma

WhatsApp’a yalan haberlerle mücadele için iki yeni özellik geldi

Onur Binay - 22 Mart 2019

WhatsApp, Business için resmi beta beta programını açtıktan sonra, iş kullanıcıları yeni özellikleri test etmeye başladı. Özellikle, WhatsApp kısa bir süre…

%d blogcu bunu beğendi: