Huawei P20 ve Mate 10 yeni Android güncellemesiyle hızlanacak

12 Eylül 2018
265 Görüntülenme

Gelecek ay yeni üst seviye telefonları Mate 20 ailesini tanıtmaya hazırlanan Huawei, mevcut amiral gemisi akıllı telefonları P20 ve Mate 10 ailesi için Android 9.0 Pie güncellemesini duyurdu. Şirket tarafından yapılan duyuruya göre Huawei P20 ve Huawei Mate 10 serisi akıllı telefonlar için Android 9.0 Pie güncellemesi çok yakında yayınlanacak.

Huawei’nin üst seviye akıllı telefonları için yayınlanacak olan Android 9.0 Pie güncellemesi sadece Android sürüm yükseltmesiyle sınırlı kalmayacak. Aynı zamanda kullanıcılar, Huawei’nin kendi geliştirdiği EMUI arayüzünün de EMUI 9.0 sürümüne sahip olacak.

Huawei yeni EMUI ile iddialı geliyor

Huawei tarafından paylaşılan bilgilere göre yeni Android sürümünü ve EMUI 9.0 arayüzünü içeren yeni güncelleme sayesinde Huawei P20 kullanıcıları uygulamaları %16 daha hızlı açacak. Genel olarak hem Huawei P20 hem de Mate 10 ailesini kullanan kullanıcılar yeni sürümle birlikte daha hızlı bir akıllı telefon deneyimi yaşayacak.

Yeni sürümle birlikte bir hayli iddialı olan Huawei, EMUI 9.0 ve Android 9.0 Pie güncellemesinin ardından telefonlarında performans artışını işaret ederek diğer akıllı telefonları kullanan kullanıcılara “Onları izlemeye devam edin.” diyor.

Tahminlere göre yeni Android 9.0 Pie güncellemesi bu ay sonu itibariyle Huawei telefonlar için yayınlanmaya başlanacak.

İlginizi çekebilir

Günlük temassız ödeme adedi 1 milyona ulaştı
24 okunma
24 okunma

Günlük temassız ödeme adedi 1 milyona ulaştı

Onur Binay - 18 Mart 2019

BKM, şubat ayı kartlı ödeme verilerine ilişkin açıklamada bulundu. Buna göre kolay, hızlı ve güvenli ödeme imkânı sağlayan temassız teknolojisi…

Google oyun sektörüne girmeye hazırlanıyor
25 okunma
25 okunma

Google oyun sektörüne girmeye hazırlanıyor

Onur Binay - 18 Mart 2019

Newsweek dergisinin haberine göre Google, bulut tabanlı ve Netflixe benzeyen  bir sistem ile sektörün tüm yapısını değiştirmeyi hedefliyor. Google’ın yeni sisteminde…

Apple yeni iPad Air ve iPad mini’yi duyurdu
30 okunma
30 okunma

Apple yeni iPad Air ve iPad mini’yi duyurdu

Onur Binay - 18 Mart 2019

iPad Air, daha ince tasarıma, 10.5 inç ekrana ve Apple A12 Bionic yonga sete sahip.  Ekran, 2224 x 1688 piksel…

%d blogcu bunu beğendi: