Huawei, ortanca Mate 20 modelini birçok ülkede satışa sunmayacak

27 Eylül 2018
587 Görüntülenme

Huawei’nin 16 Ekim 2018 tarihinde Londra’da düzenleyeceği uluslararası basın toplantısıyla birlikte resmi duyurusunu gerçekleştireceği yeni amiral gemisi telefonları Mate 20 ailesi hakkında haberler gelmeye devam ediyor.

Hatırlayacağınız üzere Huawei, geçtiğimiz haftalarda Mate 20 ailesinin ilk üyesi Mate 20 Lite’ın duyurusunu hem dünyada hem de Türkiye’de gerçekleştirmiş aynı zamanda telefonu satışa sunmuştu. Şimdi ise Mate ailesinin iki tepe modeli Mate 20 ve Mate 20 Pro, Huawei’nin Londra’da düzenleyeceği etkinlikte sahneye çıkacak.

Yeni Huawei Mate 20 kısıtlı sayıda üretilecek

Teknoloji dünyasının tanınan editörlerinden Roland Quandt’ın paylaştığı iddialara göre Huawei, Mate 20 Lite ve üst seviye Mate 20 Pro modellerinde birçok ülkede raflardaki yerini alırken orta modeli Mate 20’yi kısıtlı sayıda ülkede satışa sunacak. Diğer modellere göre daha az üretilmesi beklenen Huawei Mate 20, sadece belli başlı Avrupa ülkelerinde tüketicilerle buluşacak.

Aslında bakacak olursanız özellikle Mate serisinin Pro modelleriyle yüksek satış adetlerini yakalamayı başaran Huawei, Mate 10 ailesinde de benzer bir yol izlemiş ve ortanca modeli resmi olarak Türkiye’deki tüketicilerle buluşturmamıştı. Şimdi ise Huawei, Mate 20 modelini sadece bu modele ihtiyaç duyan ülkelerde satışa sunarak yeni Huawei Mate 20 Pro ile zirveye oynamak istiyor.

Huawei’nin yeni Mate 20 serisi amiral gemisi akıllı telefonlarıyla ilgili tüm detaylar dünya lansmanıyla birlikte Teknosafari’de olacak. Timur Akkurt’un Londra’da yerinde takip edeceği etkinlikten ön inceleme videoları ve telefonların diğer detayları için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

İlginizi çekebilir

Çocukları intihara sürükleyen Momo adlı oyun yeniden ortaya çıktı
37 okunma
37 okunma

Çocukları intihara sürükleyen Momo adlı oyun yeniden ortaya çıktı

Onur Binay - 22 Şubat 2019

Mesajlaşma platformu WhatsApp üzerinden yayılan Momo’nun son olarak Arjantin'de 12 yaşındaki bir kızın ölümüne sebep olduğu iddia edilmişti. Momo'yla konuşan…

Nvidia, önümüzdeki ay GeForce GTX 1650’yi piyasaya sürebilir
33 okunma
33 okunma

Nvidia, önümüzdeki ay GeForce GTX 1650’yi piyasaya sürebilir

Onur Binay - 22 Şubat 2019

GeForce GTX 1660 ve GTX 1660 Ti söylentileri devam ederken, şimdi üçüncü bir Turing kartının gelecek ay geleceğine dair söylentiler…

WhatsApp’ta önemli bir güvenlik açığı tespit edildi
26 okunma
26 okunma

WhatsApp’ta önemli bir güvenlik açığı tespit edildi

Onur Binay - 22 Şubat 2019

WhatsApp 2.19.20 sürüm güncellemesiyle güvenliği bir adım arttırarak uygulamaya erişim izni için Face ID veya Touch ID kimlik doğrulama seçeneğini…

%d blogcu bunu beğendi: