Huawei, ortanca Mate 20 modelini birçok ülkede satışa sunmayacak

27 Eylül 2018
699 Görüntülenme

Huawei’nin 16 Ekim 2018 tarihinde Londra’da düzenleyeceği uluslararası basın toplantısıyla birlikte resmi duyurusunu gerçekleştireceği yeni amiral gemisi telefonları Mate 20 ailesi hakkında haberler gelmeye devam ediyor.

Hatırlayacağınız üzere Huawei, geçtiğimiz haftalarda Mate 20 ailesinin ilk üyesi Mate 20 Lite’ın duyurusunu hem dünyada hem de Türkiye’de gerçekleştirmiş aynı zamanda telefonu satışa sunmuştu. Şimdi ise Mate ailesinin iki tepe modeli Mate 20 ve Mate 20 Pro, Huawei’nin Londra’da düzenleyeceği etkinlikte sahneye çıkacak.

Yeni Huawei Mate 20 kısıtlı sayıda üretilecek

Teknoloji dünyasının tanınan editörlerinden Roland Quandt’ın paylaştığı iddialara göre Huawei, Mate 20 Lite ve üst seviye Mate 20 Pro modellerinde birçok ülkede raflardaki yerini alırken orta modeli Mate 20’yi kısıtlı sayıda ülkede satışa sunacak. Diğer modellere göre daha az üretilmesi beklenen Huawei Mate 20, sadece belli başlı Avrupa ülkelerinde tüketicilerle buluşacak.

Aslında bakacak olursanız özellikle Mate serisinin Pro modelleriyle yüksek satış adetlerini yakalamayı başaran Huawei, Mate 10 ailesinde de benzer bir yol izlemiş ve ortanca modeli resmi olarak Türkiye’deki tüketicilerle buluşturmamıştı. Şimdi ise Huawei, Mate 20 modelini sadece bu modele ihtiyaç duyan ülkelerde satışa sunarak yeni Huawei Mate 20 Pro ile zirveye oynamak istiyor.

Huawei’nin yeni Mate 20 serisi amiral gemisi akıllı telefonlarıyla ilgili tüm detaylar dünya lansmanıyla birlikte Teknosafari’de olacak. Timur Akkurt’un Londra’da yerinde takip edeceği etkinlikten ön inceleme videoları ve telefonların diğer detayları için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

İlginizi çekebilir

Google’ın işbirliğini kesmesinin ardından Huawei’den açıklama geldi
45 okunma
45 okunma

Google’ın işbirliğini kesmesinin ardından Huawei’den açıklama geldi

Onur Binay - 20 Mayıs 2019

Reuters’ın haberine göre Huawei’nin AOSP (Android Açık Kaynak Kodu Projesi) ile erişimi sınırlanırken, Google’ın çatı şirketi Alphabet’in aldığı karara göre…

Hangisi daha hızlı? OnePlus 7 Pro – Samsung S10 Plus – Huawei P30 Pro?
37 okunma
37 okunma

Hangisi daha hızlı? OnePlus 7 Pro – Samsung S10 Plus – Huawei P30 Pro?

Onur Binay - 20 Mayıs 2019

Videoda farklı benchmark uygulamaları kullanılıyor. AnTuTu’da OnePlus 7 Pro birinci gelirken, ikinciliği Galaxy S10+ alıyor. Geekbench’in çok çekirdek performansından ise…

Drone’lar renklere göre sınıflandırılacak
41 okunma
41 okunma

Drone’lar renklere göre sınıflandırılacak

Onur Binay - 20 Mayıs 2019

500 gramdan ağır tüm İHA'ları ilgilendiren taslağa göre, İHA'ların uçacağı bölgeler, renklere göre sınıflandırılacak. Yeşil (serbest) bölgede İHA kullanıcısı, pilotu…

%d blogcu bunu beğendi: