Huawei, ortanca Mate 20 modelini birçok ülkede satışa sunmayacak

27 Eylül 2018
481 Görüntülenme

Huawei’nin 16 Ekim 2018 tarihinde Londra’da düzenleyeceği uluslararası basın toplantısıyla birlikte resmi duyurusunu gerçekleştireceği yeni amiral gemisi telefonları Mate 20 ailesi hakkında haberler gelmeye devam ediyor.

Hatırlayacağınız üzere Huawei, geçtiğimiz haftalarda Mate 20 ailesinin ilk üyesi Mate 20 Lite’ın duyurusunu hem dünyada hem de Türkiye’de gerçekleştirmiş aynı zamanda telefonu satışa sunmuştu. Şimdi ise Mate ailesinin iki tepe modeli Mate 20 ve Mate 20 Pro, Huawei’nin Londra’da düzenleyeceği etkinlikte sahneye çıkacak.

Yeni Huawei Mate 20 kısıtlı sayıda üretilecek

Teknoloji dünyasının tanınan editörlerinden Roland Quandt’ın paylaştığı iddialara göre Huawei, Mate 20 Lite ve üst seviye Mate 20 Pro modellerinde birçok ülkede raflardaki yerini alırken orta modeli Mate 20’yi kısıtlı sayıda ülkede satışa sunacak. Diğer modellere göre daha az üretilmesi beklenen Huawei Mate 20, sadece belli başlı Avrupa ülkelerinde tüketicilerle buluşacak.

Aslında bakacak olursanız özellikle Mate serisinin Pro modelleriyle yüksek satış adetlerini yakalamayı başaran Huawei, Mate 10 ailesinde de benzer bir yol izlemiş ve ortanca modeli resmi olarak Türkiye’deki tüketicilerle buluşturmamıştı. Şimdi ise Huawei, Mate 20 modelini sadece bu modele ihtiyaç duyan ülkelerde satışa sunarak yeni Huawei Mate 20 Pro ile zirveye oynamak istiyor.

Huawei’nin yeni Mate 20 serisi amiral gemisi akıllı telefonlarıyla ilgili tüm detaylar dünya lansmanıyla birlikte Teknosafari’de olacak. Timur Akkurt’un Londra’da yerinde takip edeceği etkinlikten ön inceleme videoları ve telefonların diğer detayları için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

İlginizi çekebilir

Twitter’da şampiyon Galatasaray
20 okunma
20 okunma

Twitter’da şampiyon Galatasaray

Uğur Özdağlı - 10 Aralık 2018

2018 Türkiye verilerini paylaşan Twitter, Türkiye’de bu sene sporda nelerin gündem olduğu açıkladı. 2018 Süper Lig şampiyonu olarak spor gündemini…

Nükleer santral yüzme öğrendi
25 okunma
25 okunma

Nükleer santral yüzme öğrendi

Serhat Ayan - 10 Aralık 2018

Türkiye’de Akkuyu Nükleer Güç Santrali’ni inşa eden Rosatom, dünyanın ‘ilk ve tek yüzer nükleer güç santrali’ Akademik Lomonosov’un birinci reaktörünü…

Turkcell çok büyük bir gazete bayii oldu
78 okunma
78 okunma

Turkcell çok büyük bir gazete bayii oldu

Serhat Ayan - 8 Aralık 2018

Turkcell Dergilik, Kasım’da en çok okunan yerli-yabancı gazete ve dergileri kullanıcılarla buluşturdu. Okuma tutkunlarının en çok takip ettikleri dijital platform…

%d blogcu bunu beğendi: