Huawei, ortanca Mate 20 modelini birçok ülkede satışa sunmayacak

27 Eylül 2018
386 Görüntülenme

Huawei’nin 16 Ekim 2018 tarihinde Londra’da düzenleyeceği uluslararası basın toplantısıyla birlikte resmi duyurusunu gerçekleştireceği yeni amiral gemisi telefonları Mate 20 ailesi hakkında haberler gelmeye devam ediyor.

Hatırlayacağınız üzere Huawei, geçtiğimiz haftalarda Mate 20 ailesinin ilk üyesi Mate 20 Lite’ın duyurusunu hem dünyada hem de Türkiye’de gerçekleştirmiş aynı zamanda telefonu satışa sunmuştu. Şimdi ise Mate ailesinin iki tepe modeli Mate 20 ve Mate 20 Pro, Huawei’nin Londra’da düzenleyeceği etkinlikte sahneye çıkacak.

Yeni Huawei Mate 20 kısıtlı sayıda üretilecek

Teknoloji dünyasının tanınan editörlerinden Roland Quandt’ın paylaştığı iddialara göre Huawei, Mate 20 Lite ve üst seviye Mate 20 Pro modellerinde birçok ülkede raflardaki yerini alırken orta modeli Mate 20’yi kısıtlı sayıda ülkede satışa sunacak. Diğer modellere göre daha az üretilmesi beklenen Huawei Mate 20, sadece belli başlı Avrupa ülkelerinde tüketicilerle buluşacak.

Aslında bakacak olursanız özellikle Mate serisinin Pro modelleriyle yüksek satış adetlerini yakalamayı başaran Huawei, Mate 10 ailesinde de benzer bir yol izlemiş ve ortanca modeli resmi olarak Türkiye’deki tüketicilerle buluşturmamıştı. Şimdi ise Huawei, Mate 20 modelini sadece bu modele ihtiyaç duyan ülkelerde satışa sunarak yeni Huawei Mate 20 Pro ile zirveye oynamak istiyor.

Huawei’nin yeni Mate 20 serisi amiral gemisi akıllı telefonlarıyla ilgili tüm detaylar dünya lansmanıyla birlikte Teknosafari’de olacak. Timur Akkurt’un Londra’da yerinde takip edeceği etkinlikten ön inceleme videoları ve telefonların diğer detayları için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

İlginizi çekebilir

Huawei katlanabilir telefonu için tarih verdi
Mobil
128 okunma
Mobil
128 okunma

Huawei katlanabilir telefonu için tarih verdi

Mert Yamak - 22 Ekim 2018

Son birkaç yıldır akıllı telefonların hemen hemen aynı özellikleri takip etmesi ve rakiplerine kıyasla ciddi bir farklılık yaratmaması, akıllı telefon…

Tamamen çerçevesiz Xiaomi Mi Mix 3’ün kamera sistemi nasıl olacak?
Mobil
555 okunma
Mobil
555 okunma

Tamamen çerçevesiz Xiaomi Mi Mix 3’ün kamera sistemi nasıl olacak?

Mert Yamak - 22 Ekim 2018

Çerçevesiz ekrana sahip akıllı telefonlar alanında Mi Mix adını verdiği modeliyle dünyada ilk adımı atan üreticilerden biri olan Xiaomi, bugüne…

Volkswagen yeni elektrikli otomobil fabrikasını Çin’de açıyor
OTOMOBİL
101 okunma
OTOMOBİL
101 okunma

Volkswagen yeni elektrikli otomobil fabrikasını Çin’de açıyor

Mert Yamak - 22 Ekim 2018

Son birkaç yıldır elektrikli otomobil alanındaki çalışmalarını hızlandırarak rakiplerini yakalamak isteyen Alman otomobil üreticisi Volkswagen, yeni elektrikli otomobillerinin üretimini yapmak…