https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

Huawei Mate 30 Pro’daki ekran eğrileri nasıl gizlenir?

Huawei Mate 30 Pro, kullanıcılara ekranında 88 derecelik kavis sunuyor. Başka bir deyişle Mate 30 Pro’nun yan kısımlarında neredeyse hiç çerçeve yok. Ancak Mate 30 Pro’nun yan kısımlarına çerçeve eklenebiliyor. Nasıl mı?

Kavisli ekranlar her zaman tartışmalı olmuştur, ancak Huawei Mate 30 Pro ve 88 derecelik kavisli kenarlara sahip 6.53 inçlik ekranı bu durumu değiştirebilir.

Huawei Mate 30 Pro, ekranın kenarlarını sistem genelinde veya uygulama bazında devre dışı bırakma seçeneğine sahip. Bunu yapmak için Ayarlar> Ekran ve parlaklık> Diğer ekran ayarları> Kenarlar’a gidebilirsiniz. Kenarlar ya da çerçeveler devre dışı bırakıldığında, ekranın yanlarına dokunarak sesi hala ayarlayabilirsiniz. Bu, ekranın kenarlarına dokunmayı devre dışı bırakmıyor, sadece içeriği değiştiriyor.

Bazı insanlar için bu hala yeterince iyi bir çözüm olmayabilir, ancak Huawei’nin bu seçeneği dahil etmesi güzel.

Huawei Mate 30 Pro’daki ekran hakkında ne düşünüyorsunuz?

Paylaş