Huawei Türkiye ikinci deneyim mağazasını yarın İstinyePark’ta 12.00’de müşterilerin hizmetine açacak.

Huawei, Huawei Deneyim Mağazası’nı basın mensuplarına tanıtmak amacıyla ön açılış etkinliği düzenlendi.

Deneyim mağazasında Türkiye’de yeni satışa sunulan yeni P30 Serisi ve tüm diğer Huawei ürünlerini basın mensupları tarafından yakından incelendi.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Ülke Müdürü Seth Wang, Huawei Tüketici Elektroniği olarak Türk tüketicilerin ürünlerini deneyimlemesini son derece önemsediklerinin altını çizdi. 2019 yılında kendi mağazalarıyla tüketicilere ulaşmaya başladıklarını belirten Wang, şunları kaydetti:

“Şubat ayında İzmir MaviBahçe’de açtığımız ilk Deneyim Mağazamızın ardından ikinci mağazamızı İstanbul’da İstinyePark’ta hizmete açmanın heyecanını yaşıyoruz. İstinyePark Deneyim Mağazamızda tüketiciler başta Türkiye’de bugün satışa sunmaya başladığımız P30 Serisi olmak üzere tüm akıllı telefonlarımızı ve diğer ürünlerimizi konforlu bir ortamda daha yakından inceleme ve deneyimleme fırsatı bulacaklar. Son dönemde pazar payımızın yüzde 29,7’ye çıkması, Türkiye’nin Huawei’ye olan yoğun ilgisini göstermesi açısından bizim için önemli. İstanbullu tüketicilerin de İstinyePark mağazamıza büyük ilgi göstermesini bekliyoruz.”

Paylaş