Huawei, müşterilerini korumak adına son dönemde cazip fırsatlar sunuyor. Şirket Çin dışında da zorlaşan yeni müşteriler kazanmaya çalışıyor.

Çin’de, şirket çok iyi performans gösteriyor. Devam eden ticaret yasağının Huawei’ye etkisi yok. En yeni Honor 20 serisi de oldukça iyi satıyor.

Honor sadece 14 günde 1 milyon Honor 20 akıllı telefon sattı ve kısa süre önce de sadece 3 saniyede 3.000 adet Honor 20 Pro satıldı.

Huawei’nin distribütörleri Filipinler’de cazip bir program yürütüyor. Filipinler’de satın alınan Huawei akıllı telefonlar ve tabletler için tam para iadesi programı var. 30’dan fazla ortak perakendeci ve bayi bu programın bir parçası.

Google Play Store, Gmail ve YouTube gibi uygulamalar ve hizmetler ile Facebook, Instagram ve WhatsApp gibi popüler uygulamalar cihazınızda çalışmazsa geri ödeme alıyorsunuz. Hak talebinde bulunmak için cihazınız 2 yaşında olmamalı.

Her durumda bu, Huawei tarafından atılmış iyi bir adım. Bu teklif hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorumlarla bildirin.

Paylaş