Huawei’nin fitness takip bileklik modellerinin toplandığı Band serisinin yeni üyeler Band 2 ve Band 2 Pro duyuruldu.

Atılan adım, gidilen mesafe, yakılan kalori, uyku düzeni değerlerini ölçme gibi özelliklere sahip olan Huawei Band 2 aynı zamanda sürekli olarak nabzınızı ölçerek günlük aktivitelerin nabız ritmine olan etkisini değerlendirebiliyor.

Bilekliğin diğer akıllı bilekliklerden öne çıkaran bir özelliği olan Huawei tarafından geliştirilen Training Effect yazılımı sayesinde spor faaliyetlerinizi takip ederek sizin için ne zaman dinleneceğinizi ve ne kadar dinleceğinizi yaptığı ölçüm ve değerlendirmelerle sizin yerinize karar verebiliyor.

Ayrıca neredeyse her akıllı saat ve bileklik modelinin yapabildiği gibi gelen arama, mesajlar ve telefondaki diğer etkinlikleri kullanıcıya telefona bakmak yerine bilekten bakma imkanı sunuyor.

Band 2’den farklı olarak GPS yongası, uyku ve nefes alma düzeni takip eden TruSleep ile Running Coach özelliğine sahip olan Band 2 Pro’da aynı zamanda vücudun oksijen emme oranını ölçen VO2 Max parametresi daha da yüksek doğruluk oranına sahip.

Aynı zamanda her iki bileklik modeli de 5ATM dayanaklılık sayesinde su sıçramaları ve yüzeysel su havuzlarına karşı dayanıklılık imkanı sunuyor. Her iki modelin de pil ömrü 21 güne kadar uzayabiliyor. GPS ve nabız ölçer gibi özelliklerin kullanılması halinde duruma göre 21 günün altına inebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here