HP’nin tasarım uygulaması WallArt ile artık kullanıcılar kendi dizüstü bilgisayar kapaklarını tasarlayabiliyor ve isterlerse yaratıcı tasarımları ile HP Bilgisayar Tasarım Yarışması’na katılabiliyor.

Hem tüketiciler hem de kurumsal müşteriler için kişiselleştirme projesini yürüten HP, kullanıcıların kendi dizüstü bilgisayar kapaklarını tasarlayabildikleri, tasarım uygulaması WallArt platformunu hayata geçirdi. Windows 10’lu HP Pavilion 13, HP Pavilion 15, HP Pavilion x360 14, HP 15 ve HP ZBook 15 G5 bilgisayarlara tasarım oluşturulabilen platformda, kullanıcıların ister hazır desenler ve HP’ye özel tasarımlar, ister kendi fotoğrafları ve tasarımları ile bilgisayarına özel dizaynlar hazırlamaları mümkün. Tasarımın üstüne yazı da eklenebileceği gibi, Instagram’da veya bilgisayarda bulunan bir görseli sisteme yükleyerek onun üzerinden de tasarım yapılabiliyor.

Büyük Baskı Merkezi’nde su bazlı olmaları sebebiyle sağlığa zarar vermeyen ve çevre dostu baskı çözümleri sunan HP L3200 Latex yazıcılar ile basılan tasarımlar kullanıcıların adreslerine teslim ediliyor.

Aynı zamanda HP, cihazların boyutlarına göre milimetrik şekilde oluşturulan ve bilgisayar kapağına yapıştırıldıktan sonra iz bırakmadan çıkarılabilen tasarımları kullanıcılara sunan projenin ikinci etabında HP Bilgisayar Tasarım Yarışması’nı hayata geçiriyor. İllüstratör M.K Perker ve Deniz Salaçin’in jüri üyeliği yapacağı yarışma 27 Haziran – 16 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Yarışmanın kazananları 26 Temmuz 2019 tarihinde açıklanacak.

Paylaş