Hitachi Vantara, iş ortaklarıyla birlikte yaptığı çalışmalarda geldiği noktayı ve yaptığı yatırımları açıkladı. Geçtiğimiz yıl içinde şirket, iş ortaklarıyla beraber önemli oranda büyümeyi başardı. Müşterilerin verilerinden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için dönüşümünü sürdüren Hitachi Vantara’nın iş ortağı çalışmalarına yaptığı yatırım, elde edilen büyümede kritik rol oynadı.

Yakın zaman önce sunulan yeni Yakınsak Altyapı için Cisco ve Hitachi Uyarlanabilir Çözümleri, Hitachi Vantara’nın iş birlikleri ve stratejik ilişkilere yatırım yaparak pazar ihtiyaçlarını gidermek amacıyla attığı adımlara örnek teşkil ediyor.Hitachi Vantara, Eylül 2018’de Hitachi Virtual Storage Platform’un (VSP) iş ortaklarına göre optimize edilmiş ve sadeleştirilmiş sürümleri olan VSP PRO çözümlerini sundu. Nisan 2018’de başlatılan yenilenmiş Hitachi Vantara İş Ortağı Programı yeni yeterlikler, dağıtım modelleri, yetkinlikler ve teşvikler içeriyor. Bu girişimler, Hitachi Vantara’nın müşterilerin dönüşüm sırasında yaşadıkları zorlukları aşmasına yardımcı olan çözümler sunmak amacıyla iş ortağı ekosistemine daha fazla odaklandığını gösteriyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hitachi Vantara COO ve Baş Dönüşüm Yöneticisi Scott Kelly “Çözüm sağlayıcılarından Cisco gibi stratejik iş birliklerine kadar, Hitachi’nin tüm iş ortakları yıllardır süregelen başarımızın temelini oluşturuyor. İş ortaklarımız Hitachi Vantara’nın genel sonuçlarında büyük bir rol oynamaya devam edecek. Hep birlikte müşterilerimizin verilerinin gücünü fark etmesine yardımcı oluyoruz. Hitachi Vantara yenilikler sunmak için dönüşmeye devam ettikçe heyecan verici bir gelecek için iş ortaklarımızla yaptığımız yatırımlar sürecek.” dedi.

Cisco ve Hitachi veri merkezi modernizasyonu ve bulut alanında paylaştıkları önceliklerden yararlanıyor. İki şirket, tüm dünyada kurumların bugün karşılaştıkları sorunları aşmasına ve kendilerini geleceğe hazırlamasına yardımcı olan akıllı yakınsak bir çözüm sunuyor. Yakınsak Altyapı İçin Cisco ve Hitachi Uyarlanabilir Çözümleri; Hitachi’nin depolama, Cisco’nun da bilgi işlem ve ağ teknolojileri gibi sınıfının en iyi teknolojilerini birleştiren bir Cisco Onaylı Tasarım (Cisco Validated Design- CVD). Hem Cisco hem de Hitachi tarafından geliştirilen, test edilen ve onaylanan bu yeni “pazara sunulacak” çözüm, çok amaçlı kurumsal sınıf uygulamalara destek veren ve veriye sürekli erişim ile hizmet seviyesi taahhütleri (SLA) yönetimi için esnek ve verimli bir çözüm sunan Hitachi ve Cisco onaylı yakınsak altyapılarına yönelik talebin iş ortakları tarafından karşılanması için tasarlandı. Çözüm hem Cisco hem de Hitachi tarafından destekleniyor.

Paylaş