Doğan Online çatısı altındaki Hepsiburada’nın girişimi olan Hepsiexpress, bugün İstanbul’da düzenlediği basın toplantısında verdiği hizmeti ve geleceğe dönük planlarını açıkladı.

Yaklaşık bir buçuk yıldır faaliyetlerini sürdüren Hepsiexpress, aynı gün teslimat ya da randevulu teslimat hizmetiyle birlikte kargonuzu size en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırmayı hedefliyor.

Şu an için İstanbul, Kocaeli ve Ankara‘da kullanılabilen Hepsiexpress ile birlikte kargonuzun size teslim edilememesi ihtimali de ortadan kalkıyor. Eğer teslimat randevunuzun olduğu saat diliminde olduğunuz yerde değilseniz kargonuzun bir yakınınıza teslim edilmesi ya da farklı bir saat diliminde teslim edilmesi yönünde tercih yapabiliyorsunuz.

Normal teslimatla Hepsiexpress arasında ücret farkı var mı?

Eğer standart teslimat seçeneğini istemiyorsanız Hepsiburada, Altıncı Cadde ve Evmanya gibi sitelerde genellikle 8 – 20 TL aralığında değişen bedellerle Hepsiexpress hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Elbette alışveriş yaptığnıız e-ticaret sitesinin fiyat politikasına göre bu kargo bedeli daha farklı olabiliyor hatta zaman zaman Hepsiexpress’ten yararlanmak için ekstra ücret ödemiyorsunuz.

Hangi şehirlere gelecek?

Hepsiexpress tarafından yapılan açıklamaya göre hizmet, çok yakında Bursa ve İzmir‘de kullanılabilir olacak. Ardından hızlı bir şekilde Hepsiexpress tüm Türkiye geneline hizmet vermek üzere çalışmalarını hızlandıracak.

Aynı zamanda sadece Hepsiburada, Altıncı Cadde ve Evmanya gibi e-ticaret sitelerinde değil, D&R gibi farklı mağazaların e-ticaret sitelerinde de Hepsiexpress teslimat seçeneği kullanılabilir hale gelecek.

Paylaş