Hepsiexpress ile siparişiniz aynı gün teslim ediliyor

17 Mayıs 2018
2382 Görüntülenme

Doğan Online çatısı altındaki Hepsiburada’nın girişimi olan Hepsiexpress, bugün İstanbul’da düzenlediği basın toplantısında verdiği hizmeti ve geleceğe dönük planlarını açıkladı.

Yaklaşık bir buçuk yıldır faaliyetlerini sürdüren Hepsiexpress, aynı gün teslimat ya da randevulu teslimat hizmetiyle birlikte kargonuzu size en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırmayı hedefliyor.

Şu an için İstanbul, Kocaeli ve Ankara‘da kullanılabilen Hepsiexpress ile birlikte kargonuzun size teslim edilememesi ihtimali de ortadan kalkıyor. Eğer teslimat randevunuzun olduğu saat diliminde olduğunuz yerde değilseniz kargonuzun bir yakınınıza teslim edilmesi ya da farklı bir saat diliminde teslim edilmesi yönünde tercih yapabiliyorsunuz.

Normal teslimatla Hepsiexpress arasında ücret farkı var mı?

Eğer standart teslimat seçeneğini istemiyorsanız Hepsiburada, Altıncı Cadde ve Evmanya gibi sitelerde genellikle 8 – 20 TL aralığında değişen bedellerle Hepsiexpress hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Elbette alışveriş yaptığnıız e-ticaret sitesinin fiyat politikasına göre bu kargo bedeli daha farklı olabiliyor hatta zaman zaman Hepsiexpress’ten yararlanmak için ekstra ücret ödemiyorsunuz.

Hangi şehirlere gelecek?

Hepsiexpress tarafından yapılan açıklamaya göre hizmet, çok yakında Bursa ve İzmir‘de kullanılabilir olacak. Ardından hızlı bir şekilde Hepsiexpress tüm Türkiye geneline hizmet vermek üzere çalışmalarını hızlandıracak.

Aynı zamanda sadece Hepsiburada, Altıncı Cadde ve Evmanya gibi e-ticaret sitelerinde değil, D&R gibi farklı mağazaların e-ticaret sitelerinde de Hepsiexpress teslimat seçeneği kullanılabilir hale gelecek.

İlginizi çekebilir

Eski telefonunuzdaki verileri kolaylıkla yeni Samsung Galaxy’e taşıyın!
Mobil
125 okunma
Mobil
125 okunma

Eski telefonunuzdaki verileri kolaylıkla yeni Samsung Galaxy’e taşıyın!

Mert Yamak - 17 Ağustos 2018

Geçtiğimiz günlerde dünyayla aynı anda Türkiye'de düzenlediği yeni basın toplantısıyla birlikte üst seviye telefonu Galaxy Note9'u tüketicilerle buluşturan Samsung, kullanıcıların…

Huawei P20 Lite fiyatı ve yetenekleriyle gençleri hedef alıyor
Huawei
286 okunma
Huawei
286 okunma

Huawei P20 Lite fiyatı ve yetenekleriyle gençleri hedef alıyor

Mert Yamak - 17 Ağustos 2018

Telefon tasarımı kadar şekli, ekran boyutu ve hepsinden önemlisi renk seçenekleri, tasarım trendlerini yakından takip eden kullanıcıların önceliği oluyor. Telefonun…

Wifi üzerinden güvenlik taraması yapılabilecek
Sektörel
102 okunma
Sektörel
102 okunma

Wifi üzerinden güvenlik taraması yapılabilecek

Haber Merkezi - 17 Ağustos 2018

BD'li araştırmacılar, kablosuz internet bağlantı (WiFi) üzerinden halka açık alanlarda silah, bomba ve patlayıcı kimyasalları tespit edebilmeye olanak sağlayan yöntem…