Hakkında

Tekno Safari 2011 yılının Ağustos ayında Timur Akkurt ve Murat Türkbıkmaz’ın sunumuyla Rock FM’de yayın hayatına başlayan bir teknoloji programıdır. Aynı zamanda Timur Akkurt’un yazarlık yaptığı gazete ve dergilerde de teknoloji sayfalarına verilen isim olan Tekno Safari, kendi internet sitesiyle birlikte pek çok mecrada takipçileriyle buluşan, güncel teknolojileri gelecek vizyonunu paylaşmaya çalışan güvenilir bir platform niteliğindedir.

Kadrosuna Ekin Kollama’yı da dahil ederek 2016 yılından bu yana Kent FM 101.4 kanalında yayınlarına devam etmektedir. Dijital dünya ile konvansiyonel medyanın iç içe olduğu ender oluşumlardan biri olan Tekno Safari, etik değerlere önem veren, güven ve itibarın öncelikleri arasında olduğu kadrosuyla yayın hayatına devam etmektedir.

Tekno Safari, Patika Dijital Yapım Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. tarafından yayınlanmaktadır.

www.teknosafari.com internet sitesinin kullanım koşulları ve alıntı şartları için Gizlilik Politikası sayfasını ziyaret edin. Tekno Safari’de çalışan ekibi tanımak ve Tekno Safari ile iletişime geçmek için lütfen Künye sayfasını görüntüleyin.

Tekno Safari Yayınları:

BirGün Gazetesi teknoloji sayfası
Digital Age dergisi
Teknosafari.com
Kent FM 101.4
Tekno Safari YouTube Kanalı