Akıllı saat piyasasına her her ne kadar TAG Heuer, Montblanc gibi markalar daha önce girmiş olsa da hiçbiri bu kadar şaşaalı olmamıştı. Şimdiye kadar gördüğümüz en lüks akıllı saat olan Louis Vuitton Tambour Horizon, markanın namına yakışır şekilde karşımıza çıkıyor. Hem görüntü hem de fiyat olarak.

2490 dolar başlangıç fiyatıyla satışa çıkan Tambour Horizon, sönmeyen 1.2 inç ekran, 521MB RAM ve 4GB dahili hafızaya sahip. Cihaz üzerinde optik kalp ritmi sensörü bulunmuyor. Fiyatı daha da artıracağı düşünüldüğünce bu sensörün eksikliği kullanıcıları pek rahatsız etmiyor. Zaten böyle bir cihazın spor yaparken kullanılmasını da kimse beklemiyor.

Louis Vuitton’a Özel Uygulamalar

Android Wear 2.0 işletim sistemi ise Tambour Horizon’a düzenlenebilir saat ekranları ve telefondan bağımsız uygulama marketi gibi özellikler kazandırıyor. Ayrıca akıllı saate yüklü gelen Louis Vuitton’a özel iki uygulama kullanıcıların seyahatlerini kolaylaştıracak bilgiler veriyor. Bu bilgiler arasında restoran, otel ve gezilecek yer önerilerinin yanında uçuş saati gibi önemli hatırlatmalar da yer alıyor.

Tambour Horizon 2490 başlangıç fiyatıyla satışa çıkarken cihazın siyah modeli 2900 dolara kullancılarla buluşuyor. Ayrıca Louis Vuitton’ın 60 farklı saat kayışı arasından seçim yapılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here