https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

GoPro vLogger’lar için kamerasını tanıttı: GoPro Hero 8 Black

GoPro, yeni aksiyon kamerası serisi GoPro Hero 8’i duyurdu. GoPro yeni kameralarıyla birlikte vLog çekenleri hedef alıyor. İşte detayları…

GoPro, uzun süredir beklenen Hero 8 Black ve Max modellerini tanıttı. Bunlardan en çok dikkat çekeni Hero 8 Black.

Kamera bu sefer beraberinde farklı aksesuarlarla dikkat çekiyor. Vlog çekimleri için öne bakabilen 1,9 inç harici ekran, LED ışık ve mikrofonlu medya modülü kameraya takılabiliyor.

4K çözünürlüğünde saniyede 60 kareye kadar video kaydı yapabilen GoPro Hero 8 Black, HyperSmooth 2.0 teknolojisiyle de stabil çekimler yapabiliyor. Çözünürlük 1080P’ye çekildiğinde 240 fps’e kadar çıkılabiliyor.

Kendi ekranı dokunmatik olan kamera, 1080P çözünürlükte canlı yayın da yapabiliyor. 12 MP kalitede fotoğraf çekebilen ürün yerleşik olarak su geçirmiyor.

Kameranın başlangıç fiyatı 399 dolar. Ekstra ekran, ışık ve mikrofon aksesuarlarının fiyatları ise 79, 49 ve 79 dolar.

GoPro Max ise 360 derece çekimler yapabiliyor. Yazılımsal olarak Hero 8 Black gibi görüntü sabitleme yapabilen kamera yine 1080P çözünürlükte canlı yayın yapabiliyor. Buna ek olarak 16.6 megapiksel fotoğraf ve 5,6K 30 fps video çekebiliyor. Yerleşik olarak su geçirmeyen modelin fiyatıysa 499 dolar.

Paylaş