GoPro Hero 7 serisi tanıtıldı!

21 Eylül 2018
473 Görüntülenme

Aksiyon kamerası denildiğinde akıllara ilk gelen üreticilerden GoPro, Hero 7 serisi yeni kameralarını tanıttı. Yeni GoPro Hero 7 serisinin GoPro Hero 7 Black, Hero 7 Silver ve Hero 7 White olmak üzere üç farklı modeli bulunuyor.

GoPro Hero 7 Black tüm yetenekleriyle içerik üreticileri hedefliyor

12 MP çözünürlüklü sensöre sahip olan GoPro Hero 7 Black yeni serinin en üst modeli olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 4K’da 60 fps, Full HD’de ise 240 fps video kaydı yapabilen Hero 7 Black, Hypersmooth görüntü sabitleme teknolojisi sayesinde harici bir aparata ihtiyaç duymadan sarsıntısız videolar çekebiliyor.

GoPro’nun macera tutkunlarının yanı sıra internet için video içerik üreten kişileri de düşünerek tasarladığı GoPro Hero 7 Black’in üzerinde mikrofon girişi bulunuyor. Hero 7 Black üzerindeki mikrofon girişi sayesinde ek bir aparata ihtiyaç duymadan harici mikrofonunuzu kameraya bağlamanıza olanak tanıyor.

Çıkarılabilir bataryası sayesinde kullanıcıların yedek bataryalar yardımıyla daha uzun süreli video kaydı gerçekleştirebilecekleri yeni GoPro Hero 7 Black, 400 dolar fiyat etiketiyle ABD’de satışa sunuluyor.

GoPro Hero 7 Silver ve GoPro Hero 7 White daha uygun fiyatlı çözüm arayanlara hitap ediyor

GoPro Hero 7 serisinin diğer iki modeli Silver ve White ise daha uygun fiyatla yeni nesil aksiyon kamerası almak isteyen kullanıcıları hedefliyor. Her iki model de 10 MP çözünürlüklü lense sahipken GoPro Hero 7 Silver, 4K’da 30 fps video kaydı yapabiliyor ancak Hero 7 White modeli en fazla Full HD çözünürlüğünde videolar çekebiliyor.

Hem Hero 7 Silver hem de Hero 7 White modellerinde GoPro, görüntü sabitleme özelliğine yer veriyor ancak burada Hero 7 Black için geliştirilen özel Hypersmooth teknolojisi kullanılmıyor. Bu nedenle Hero 7 Silver ve Hero 7 White, neredeyse tamamen sarsıntısız görüntüler için harici stabilizere ihtiyaç duyuyor.

GoPro Hero 7 Silver ve Hero 7 White modellerinde yine üst modelden farklı olarak mikrofon girişine ya da çıkarılabilir bataryaya yer verilmiyor. Kullanıcıların bu modellere harici mikrofon bağlaması için ek aparat satın alması gerekiyor.

GoPro Hero 7 Silver modeli 300 dolar, Hero 7 White modeli ise 200 dolar fiyat etiketiyle ABD’de tüketicilerle buluşuyor. Aynı zamanda tüm Hero 7 serisi kameralar 10 metreye kadar suya karşı dayanıklılık sunuyor.

İlginizi çekebilir

Çin iPhone satışına yasak getirebilir
29 okunma
29 okunma

Çin iPhone satışına yasak getirebilir

Serhat Ayan - 11 Aralık 2018

Qualcomm, Çin’deki Fuzhou Mahkemesi’nin, Qualcomm’un iki patentli ürününün kullanıldığı iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8,…

Robot konusunun cılkının çıktığı an
61 okunma
61 okunma

Robot konusunun cılkının çıktığı an

Serhat Ayan - 11 Aralık 2018

Akınsoft, Konya'da insansı robotlar yapan bir firma. Servis yapan robotlar, akıllanan robotlar yaparak, bunları sattığını sıklıkla dile getirerek uzun zaman…

Ceplere ucuza küçük ve hızlı şarj
41 okunma
41 okunma

Ceplere ucuza küçük ve hızlı şarj

Serhat Ayan - 11 Aralık 2018

TP-Link, yepyeni iki powerbank modelini satışa sunacağını duyurdu. Yeni powerbank’lardan ilki 6000mAh pil kapasitesine sahip olan TL-PBB6000, kredi kartı büyüklüğünde…

%d blogcu bunu beğendi: