GoPro Hero 7 serisi tanıtıldı!

21 Eylül 2018
577 Görüntülenme

Aksiyon kamerası denildiğinde akıllara ilk gelen üreticilerden GoPro, Hero 7 serisi yeni kameralarını tanıttı. Yeni GoPro Hero 7 serisinin GoPro Hero 7 Black, Hero 7 Silver ve Hero 7 White olmak üzere üç farklı modeli bulunuyor.

GoPro Hero 7 Black tüm yetenekleriyle içerik üreticileri hedefliyor

12 MP çözünürlüklü sensöre sahip olan GoPro Hero 7 Black yeni serinin en üst modeli olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 4K’da 60 fps, Full HD’de ise 240 fps video kaydı yapabilen Hero 7 Black, Hypersmooth görüntü sabitleme teknolojisi sayesinde harici bir aparata ihtiyaç duymadan sarsıntısız videolar çekebiliyor.

GoPro’nun macera tutkunlarının yanı sıra internet için video içerik üreten kişileri de düşünerek tasarladığı GoPro Hero 7 Black’in üzerinde mikrofon girişi bulunuyor. Hero 7 Black üzerindeki mikrofon girişi sayesinde ek bir aparata ihtiyaç duymadan harici mikrofonunuzu kameraya bağlamanıza olanak tanıyor.

Çıkarılabilir bataryası sayesinde kullanıcıların yedek bataryalar yardımıyla daha uzun süreli video kaydı gerçekleştirebilecekleri yeni GoPro Hero 7 Black, 400 dolar fiyat etiketiyle ABD’de satışa sunuluyor.

GoPro Hero 7 Silver ve GoPro Hero 7 White daha uygun fiyatlı çözüm arayanlara hitap ediyor

GoPro Hero 7 serisinin diğer iki modeli Silver ve White ise daha uygun fiyatla yeni nesil aksiyon kamerası almak isteyen kullanıcıları hedefliyor. Her iki model de 10 MP çözünürlüklü lense sahipken GoPro Hero 7 Silver, 4K’da 30 fps video kaydı yapabiliyor ancak Hero 7 White modeli en fazla Full HD çözünürlüğünde videolar çekebiliyor.

Hem Hero 7 Silver hem de Hero 7 White modellerinde GoPro, görüntü sabitleme özelliğine yer veriyor ancak burada Hero 7 Black için geliştirilen özel Hypersmooth teknolojisi kullanılmıyor. Bu nedenle Hero 7 Silver ve Hero 7 White, neredeyse tamamen sarsıntısız görüntüler için harici stabilizere ihtiyaç duyuyor.

GoPro Hero 7 Silver ve Hero 7 White modellerinde yine üst modelden farklı olarak mikrofon girişine ya da çıkarılabilir bataryaya yer verilmiyor. Kullanıcıların bu modellere harici mikrofon bağlaması için ek aparat satın alması gerekiyor.

GoPro Hero 7 Silver modeli 300 dolar, Hero 7 White modeli ise 200 dolar fiyat etiketiyle ABD’de tüketicilerle buluşuyor. Aynı zamanda tüm Hero 7 serisi kameralar 10 metreye kadar suya karşı dayanıklılık sunuyor.

İlginizi çekebilir

Çocukları intihara sürükleyen Momo adlı oyun yeniden ortaya çıktı
77 okunma
77 okunma

Çocukları intihara sürükleyen Momo adlı oyun yeniden ortaya çıktı

Onur Binay - 22 Şubat 2019

Mesajlaşma platformu WhatsApp üzerinden yayılan Momo’nun son olarak Arjantin'de 12 yaşındaki bir kızın ölümüne sebep olduğu iddia edilmişti. Momo'yla konuşan…

Nvidia, önümüzdeki ay GeForce GTX 1650’yi piyasaya sürebilir
71 okunma
71 okunma

Nvidia, önümüzdeki ay GeForce GTX 1650’yi piyasaya sürebilir

Onur Binay - 22 Şubat 2019

GeForce GTX 1660 ve GTX 1660 Ti söylentileri devam ederken, şimdi üçüncü bir Turing kartının gelecek ay geleceğine dair söylentiler…

WhatsApp’ta önemli bir güvenlik açığı tespit edildi
56 okunma
56 okunma

WhatsApp’ta önemli bir güvenlik açığı tespit edildi

Onur Binay - 22 Şubat 2019

WhatsApp 2.19.20 sürüm güncellemesiyle güvenliği bir adım arttırarak uygulamaya erişim izni için Face ID veya Touch ID kimlik doğrulama seçeneğini…

%d blogcu bunu beğendi: