Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2018’in gerçekleştiği Las Vegas‘ta beklenmeyen hava koşulları, sadece fuar ziyaretçilerini değil fuarda alan kiralayan önemli şirketleri de şoka uğrattı. Bu şirketlerden biri olan Google, dev alanını Vegas’ta beklenmeyen sağnak yağış nedeniyle kapatmak zorunda kaldı.

Fuardaki dev standının çatısındaki su sızdıran delikleri kapamaya çalışan ancak yetişemeyen Google, teknolojik ürünlerin üzerine dev bir örtü sererek ürünleri yağmurdan korumaya çalıştı. Tüm bu önlemler Vegas’ın şiddetli yağmurunun karşısına geçemeyince şirket geçici bir süreliğine CES 2018’deki iki büyük alandan oluşan “Hey Google” standının kapılarını kapadı.

Las Vegas’taki yoğun yağışı görüntüleyen ünlü teknoloji yayıncısı Marques Brownlee (MKBHD) de 118 gündür Vegas’ta hiç yağmur yağmadığını belirterek aşağıdaki görüntüyü paylaştı.

Tüm teknoloji dünyasının yakından takip ettiği CES 2018 iki gün daha misafirlerini ağırlayacak. Daha sonra gözler, şubat ayının son haftasında Barselona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi’ne çevriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here