Hatırlayacak olursanız Google, geçtiğimiz yıl ilk kez iş ortaklarıyla sürdürdüğü Nexus cihaz ailesine son vererek kendi markasını taşıyan telefonu Google Pixel’i duyurmuştu. Google Pixel, özellikle fotoğraf yetenekleriyle dikkat çekerken tasarımıyla eleştirilen bir cihazdı.

Şimdi ise Google Pixel’in devamı niteliğindeki Google Pixel 2’nin tasarımı ortaya çıktı. Ortaya çıkan detaylar Google’ın yeni akıllı telefonu Pixel 2’nin yine ilk Pixel modeliyle benzer bir tasarım anlayışına sahip olacağını ancak önceki modelde gelen eleştirilerin aksine ince ekran çerçevelerine sahip olacağını gösteriyor.

Sızıntıya göre Google, telefonun arka yüzeyindeki ilk Pixel tasarımını biraz daha keskinleştirilmiş bir şekilde sürdürürken telefonun önyüzünde Samsung Galaxy S8’in ön panelini fazlasıyla andıran köşeleri yuvarlatılmış bir ekran karşımıza çıkıyor ancak paylaşılan fotoğrafa göre Pixel 2’nin çerçeveleri Galaxy S8’e kıyasla biraz daha fazla.

Google Pixel 2 Ne Zaman Tanıtılacak?

Şimdilik Google’ın yeni akıllı telefonları Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL’ı ne zaman tanıtacağına dair net bir açıklama yok ancak ortaya çıkan bilgiler IFA 2017’den yaklaşık bir ay sonra Google tarafından düzenlenecek özel bir etkinlikle telefonun tanıtılacağını gösteriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here