Google Pixel 2 XL Şarj Konusunda Sıkıntılar Yaşıyor

6 Kasım 2017
218 Görüntülenme

Daha önce işletim sistemi eksikliği ve ekran sorunu gibi problemler yaşanan Google Pixel 2 XL’ın bu kez tam güçle şarj olmadığı ortaya çıktı.

Google’ın bu yılki üst seviye telefonu Google Pixel 2 XL, satışa çıktığı günden beri ne yazık ki sık sık yaşadığı sorunlarla gündeme geliyor.

Hatırlayacağınız üzere daha önce Google’ın bazı Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerini içinde işletim sistemi olmadan müşterilerine kargoladığı ve telefonun ekranında çeşitli sorunlar meydana geldiği ortaya çıkmıştı. Şimdi ise yapılan testlerde 18W şarj kapasitesi olan Pixel 2 XL’ın 10.5W’ta şarj olduğu anlaşıldı.

Google Pixel 2 XL’ın tam olarak beklenen düzeyde şarj olmaması, hızlı şarj özelliğinin de rafa kalkmasına neden oluyor. Öyle ki Nathen G. tarafından paylaşılan bilgilere göre telefonun sıfırdan şarj olması 2.5 saati buluyor.

Güncellemeyle çözülebilir

Sorunu ortaya çıkaran Nathen G., hem adaptörün hem de Pixel 2 XL’ın hızlı şarj desteklediğini, bu nedenle Google tarafından yayınlanacak bir güncellemenin sorunu çözebileceğini belirtiyor.

Önümüzdeki günlerde Google cephesinden açıklama gelirse konuyla ilgili tüm detayları öğreneceğiz.

İlginizi çekebilir

Nissan Türkiye 8 ülkenin yönetim merkezi oldu
18 okunma
18 okunma

Nissan Türkiye 8 ülkenin yönetim merkezi oldu

Onur Binay - 21 Nisan 2019

1 Nisan 2019 tarihi itibariyle, Nissan’ın Fas, Tunus, Sudan, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Özbekistan ve Türkmenistan pazarlarındaki operasyonlar, görev alanı genişleyen…

Pirelli’nin 147 yıllık hikayesi çizgi roman oldu
62 okunma
62 okunma

Pirelli’nin 147 yıllık hikayesi çizgi roman oldu

Onur Binay - 20 Nisan 2019

İtalyan lastik üreticisi Pirelli, 147 yıllık hikayesini dijital bir çizgi romana taşıdı. Beş bölümlük “Pirelli an Italian in the world”…

Dubai’de telefon fiyatları ne kadar?
80 okunma
80 okunma

Dubai’de telefon fiyatları ne kadar?

Onur Binay - 20 Nisan 2019

Akıllı telefonlardan kameralara hatta bilgisayarlara kadar birçok farklı ürünün fiyatı Dubai’de ne kadar gelin hep birlikte görelim.... Yurtdışı seyahatlerinden dönerken…

%d blogcu bunu beğendi: