Google Home Max Yeni Google Home Max, Google Home’a kıyasla daha yüksek ve kaliteli ses deneyimi yaşamak isteyenlere hitap ediyor. Google Assistant desteğinin yanı sıra güçlü bir kablosuz hoparlör olan Google Home Max, Bluetooth ya da Chromecast üzerinden cihazlarınızla bağlantı kurabiliyor. Aynı zamanda 3.5mm’lik jack girişiyle de Home Max’i kablolu bir şekilde de kullanabiliyorsunuz.

Google Smart Sound, mesafeye göre sesi ayarlıyor

Apple’ın geçtiğimiz yıl duyurusunu gerçekleştirdiği akıllı hoparlörü HomePod gibi dinamik ses kontrolü özelliğine sahip olan Google Home Max, evde otomatik olarak başka bir cihazın sesi yükseldiğinde kendi ses şiddetini yükseliyor. Aynı zamanda SmartSound sayesinde Home Max üzerinden telefon görüşmeleri de gerçekleştirebiliyorsunuz. Home Max, dokunmatik paneli üzerinden kontrol edilebiliyor. Ayak desteği sayesinde dilerseniz zemin üstünde, dilerseniz de dikey pozisyonda kullanabileceğiniz Google Home Max 399 dolar fiyat etiketiyle aralık ayında satışa sunulacak.

Google Home Mini

Google Home Max ve bir önceki Google Home’a göre daha uygun fiyatlı olan Google Home Mini ise yuvarlak ergonomik tasarımıyla birlikte sürekli taşıyabileceğiniz bir yapıda karşımıza çıkıyor. Ses şiddeti konusunda her ne kadar diğer modeller kadar başarılı olmasa da yine kaliteli ses deneyimi yaşatmayı hedefleyen Home Mini, Bluetooth ve Chromecast ile cihazlarınızla bağlantı kuruyor. Google Assistant desteği sayesinde kablosuz hoparlörden ziyade tam anlamıyla bir akıllı asistan olan Google Home Mini, 19 Ekim tarihinde 49 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.]]>

Paylaş