Gittiğiniz her yerde ofisiniz olmasını sağlayan uygulama: Cowork7/24

17 Nisan 2018
1468 Görüntülenme

Son birkaç yıldır ortak çalışma alanları hem freelancer’lar hem de dışarıda çalışmak isteyen ya da iş için seyahat eden kişiler için büyük önem taşıyor. Bu alanlar sayesinde insanlar, tamamen çalışmaya odaklı diğer kişilerle birlikte tam anlamıyla ofis deneyimini yaşayabiliyor.

2017 yılının başında Bulgaristan’ın Sofya şehrinde Serkan Kurtuluş ve Halil Demirdağ tarafından kurulan Cowork7/24, 7 ülkeden 13 farklı çalışanla hizmet veriyor. Bu çalışanların tamamı, freelance olarak olduğu yerden Cowork7/24’e katkı sağlıyor.

Ortak çalışma alanlarını bir araya getiren Cowork7/24 isimli girişim, tek bir uygulama üzerinden 8 ülkede ve 17 şehirde ortak çalışma alanları bularak rezervasyon yapmanıza ve ödeme gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Böylelikle gittiğiniz her yerde ortak çalışma alanı kiralayabiliyor ve kolaylıkla kullanabiliyorsunuz.

Üstelik sadece çalışmak için masa değil, toplantılarınız için toplantı odası ya da farklı ekstra hizmetler için de Cowork7/24 üzerinden rezervasyon işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tekno Safari’ye özel ilk kullanımda %20 indirim!

Eğer siz de İstanbul, Sofya, Bükreş, Budapeşte, Münih ve diğer birçok şehirde kullanılabilen Cowork7/24 ile bir ortak çalışma alanında rezervasyon yapmak istiyorsanız “teknosafari2018” kodunu kullanarak ilk rezervasyonunuza özel %20 indirim avantajından yararlanabilirsiniz.

 CoWork7/24 İndir (iOS)
 CoWork 7/24 İndir (Android)

İlginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri
74 okunma
74 okunma

Teknoloji Haberleri

Serhat Ayan - 15 Ocak 2019

İçişleri Bakanlığı uyuşturucu karşıtı uygulama geliştirdi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, uyuşturucu konrusunda aileleri bilinçlendirmek için geliştirdikleri uygulamayı şöyle tanıttı: Vatandaşlarımızın…

Turkcell bağlantı için 9 TL alma uygulamasını erteledi
309 okunma
309 okunma

Turkcell bağlantı için 9 TL alma uygulamasını erteledi

Serhat Ayan - 15 Ocak 2019

Turkcell geçtiğimiz günlerde cep telefonundan internete bağlanınca 9 TL verileceğini, bunun verilmemesi için hızlı giriş uygulamasının kullanılacağını duyurmuştu. Yine aynı…

Nissan görünmeyeni görünür kılıyor
177 okunma
177 okunma

Nissan görünmeyeni görünür kılıyor

Timur Akkurt - 13 Ocak 2019

Nissan geçmiş dönemde oldukça yüksek fiyatla satılan teknolojileri herkesin alabileceği fiyat skalasına getirme gayretlerine son sürat devam ediyor. Gerek Avrupa'nın…

%d blogcu bunu beğendi: