GİST 2018’de toplam 30 bin TL ödüllü Overwatch turnuvası düzenlendi

4 Şubat 2018
166 Görüntülenme

1 – 4 Şubat tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Gaming İstanbul 2018’e damga vuran stantlardan biri de Nvidia, Blizzard ve HP’nin ortak olarak hazırladığı stant oldu.

Nvidia’nın iş ortaklarıyla birlikte hazırladığı stantta oyun tutkunları en yeni oyunları deneyimlemenin yanı sıra birbirinden eğlenceli ve büyük ödüllere sahip turnuvalara da katılarak kozlarını diğer GİST ziyaretçileriyle paylaştı.

Nvidia, Blizzard ve HP’nin ortak bir şekilde düzenlediği Overwatch turnuvası fuarın en dikkat çekici etkinliklerinden biri olurken her gün düzenlenen turnuvada her gün bir kişi HP oyuncu dizüstü bilgisayarının sahibi oldu. Turnuva kapsamında GİST ziyaretçilerine toplamda 30 bin TL değerinde ödül dağıtıldı.

Konuya ilişkin Tekno Safari’ye açıklamalarda bulunan Nvidia Türkiye Pazarlama Müdürü İdil Şahin Öncül, Nvidia olarak Gaming İstanbul 2018’den fazlasıyla memnun olduklarını ve katılımcılardan çok iyi geri dönüşler aldıklarını; hatta bu nedenle de stantlarını geçtiğimiz yıla göre dört kat büyüttüklerini belirtti.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

GİST 2018, Sony PlayStation için dolu dolu geçti
FarCry 5 daha piyasaya çıkmadan ilk kez GİST 2018’de oynandı

İlginizi çekebilir

LG G7 ThinQ Türkiye’de satışa sunuldu
Mobil
39 okunma
Mobil
39 okunma

LG G7 ThinQ Türkiye’de satışa sunuldu

Mert Yamak - 19 Temmuz 2018

Bir süredir akıllı telefon pazarında beklediği başarıyı elde edemeyen LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu LG G7 ThinQ, Türkiye'de resmi…

Türkiye’de kartlı ödemeler yılın ilk yarısında yüzde 20 artış gösterdi
Sektörel
48 okunma
Sektörel
48 okunma

Türkiye’de kartlı ödemeler yılın ilk yarısında yüzde 20 artış gösterdi

Haber Merkezi - 19 Temmuz 2018

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) 2018 yılının ilk 6 aylık verilerini açıkladı. Kart kullanmanın sağladığı avantajların yanı sıra banka hesabı sahibi…

Yorum yap