Türkiye pazarında kendi markasıyla yer almasa da Casper başta olmak üzere bazı Türk markaları için tedarik ettiği akıllı telefonlarıyla tanıdığımız Gionee, ilk çerçevesiz telefonu Gionee M7 Power’ı resmi olarak açıkladı.

İsmi ve çerçevesiz tasarımı resmi olarak açıklanmasına rağmen henüz tasarım ve teknik özellikleri detaylandırılmayan Gionee M7 Power, şirketin basın mensuplarına ilettiği bilgiye göre 28 Eylül 2o17’de Tayvan’da düzenlenecek etkinlikle tamamen tanıtılacak.

M7 Power, Casper ile Türkiye’ye gelebilir mi?

Önümüzdeki dönemde akıllı telefonlar için bir standart hlaine gelmesi beklenen çerçevesiz telefonlar, tüm pazarlarda olduğu gibi Türkiye’de de oldukça rağbet görüyor. Üstelik şimdilik sadece üst seviye telefonlarla sınırlı olan bu tasarım anlayışının diğer üreticiler tarafından da sahiplenilmesiyle birlikte markalar açısından da önem yarattığı âşikar.

Hal böyle olunca da Casper’ın Gionee markasıyla işbirliği gerçekleştirerek Casper markası altında Gionee’nin yeni çerçevesiz telefonu M7 Power’ı Türkiye pazarındaki tüketicilerle buluşturması beklenebilir ancak her iki şirketten de konuyla ilgili bir bilgi olmadığı için bu konuyla ilgili net bir kanı paylaşmak pek de mümkün değil.

Gionee M7 Power’ın 28 Eylül 2017 tarihinde tanıtılacağını bir kez daha ekleyelim.