Bir süredir yapılan önemli reklam çalışmalarıyla birlikte İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde tanıtımı gerçekleştirilen Teknofest, 20 Eylül itibariyle ziyaretçilerini kabul etmeye başladı. Havacılık, uzay ve teknoloji festivali olarak tanımlanan Teknofest’te Türkiye’de 100 milyon TL yatırımla akıllı telefon üretim tesisi kuran General Mobile, GM 9 Pro’yu katılımcılarla buluşturuyor.

Özellikle yerli üretime yaptığı vurguyla birlikte son dönemde gündeme gelen General Mobile’ın deyimiyle “Avrupa’nın ve Balkanların en büyük akıllı telefon üretim üssü” olan General Mobile fabrikası hakkında detaylar da bu organizasyon kapsamında paylaşılırken şirket aynı zamanda üretimi bu fabrikada tamamlanan GM 9 Pro modeli hakkında da katılımcılara bilgiler verecek.

GM 9 Pro modelinde Teknofest’e özel indirim uygulanacak

General Mobile aynı zamanda Teknofest’te General Mobile standını ziyaret ederek GM 9 Pro satın almak isteyen müşterileri için %10 indirim uygulayacak.

Eğer siz de Teknofest’i ziyaret etmeyi düşünüyorsanız 23 Eylül 2018 tarihine kadar İstanbul Yeni Havaalanı’nda düzenlenen Teknofest’te A 40 alanında bulunan General Mobile standına uğrayabilir, ürünlerin yanı sıra şirketin yerli üretimle ilgili attığı adımlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Paylaş