Samsung Galaxy Note 8 tanıtıldı! Samsung, yeni üst seviye telefonu Galaxy Note 8’i 23 Ağustos’ta New York’ta düzenlediği basın toplantısında resmi olarak duyurdu. Samsung Galaxy Note 8 modeli 6.3 inç QHD+ çözünürlüklü ekran, Exynos 8895 (Türkiye için) işlemcisi, 6GB RAM ve minimum 64GB dahili hafızayla geliyor. Aynı zamanda çift arka kamerası ve sonsuz ekran teknolojisiyle öne çıkan Galaxy Note 8 hakkında tüm detaylara bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Haberi Oku >

Vodafone Freezone, E-sporda 5 yılda 30 milyon destek vermeye hazırlanıyor

Vodafone Türkiye, geride bıraktığımız hafta düzenlediği basın toplantısında Türkiye’nin popüler e-spor takımlarından BAU SuperMassive ile yaptığı iş birliğiyle ilgili detayları açıklarken e-spor tutkunlarına özel tarifeler hazırladığını açıkladı. Aynı zamanda e-spor pazarının büyüklüğüne dikkat çeken şirket, e-spora 5 yılda 30 milyon dolar destek vereceklerini duyurdu.
Haberi Oku >

New York Times, iPhone 8’in 999 dolar olacağını öne sürdüğü yeni bir rapor yayınladı

Dünyanın önde gelen gazetelerinden New York Times, Apple kanadından edindiği bilgiler ışığında adının iPhone 8 olmasını beklediğimiz yeni iPhone’un 999 dolar fiyat etiketine sahip olacağını belirttiği yeni bir rapor paylaştı. (Görsel temsilidir)
Haberi Oku >

Samsung, sporculara yönelik akıllı bilekliği Gear Fit Pro 2’yi sessiz sedasız tanıttı

Geçtiğimiz hafta yeni üst seviye telefonu Samsung Galaxy Note 8’i tanıtan Samsung, aynı zamanda Gear Fit Pro 2 cihazını da yeni Note 8 ile birlikte görücüye sundu ancak düzenlenen etkinlikte ürünün detaylarına pek de yer vermedi. Samsung Gear Fit Pro 2’nin detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.
Haberi Oku >

Death Note animesinin uyarlama filmi Netflix’te yayınlandı

Netflix’in büyük çaplı yapımlarından biri olan Death Note (Ölüm Defteri) filmi geçtiğimiz hafta Netflix’te yayınlandı. Film ilk etapta olumlu geri dönüşler alırken anime tutkunlarından bazıları filmin beklentileri karşılamadığını söylüyor.
Haberi Oku >

Galaxy Note 8’in kutusundan neler çıkıyor?

Samsung, paylaştığı görüntüyle birlikte yeni üst seviye telefonu Galaxy Note 8’in kutu içeriğine dair detayları paylaştı. Samsung Galaxy Note 8’in detaylı kutu içeriğine haberimizden ulaşabilirsiniz.
Haberi Oku >

Estonya, kendi sanal para birimini çıkarmaya hazırlanıyor

Dijital vatandaşlık gibi birçok konuda inovatif adımlar atan Estonya Cumhuriyeti, kendi ülkesine ait kriptolu sanal para birimini vatandaşlarının hizmetine sunmak istiyor. Estcoin adına sahip olması beklenen bu para birimi için ülke, Ethereum’un kurucusuyla çalışacak.
Haberi Oku >

General Mobile için Android 8.0 Oreo çok yakında!

Bildiğiniz üzere Google, yeni Android sürmünün isminin Android 8.0 Oreo olacağını resmi olarak duyurmuş ve Pixel serisi ile bazı Nexus cihazlar için güncellemeyi yayınlamaya başlamıştı. Şimdi ise General Mobile tarafından yapılan açıklamaya göre General Mobile GM 6, GM 6d, GM 5 Plus, GM 5 Plus d cihazları için Android 8.0 Nougat güncellemesi yakında yayınlanacak. Ne yazık ki General Mobile GM 5 ve GM 4G güncelleme kapsamına girmeyecek.
Haberi Oku >

Samsung Galaxy Note 8’in kamerası hakkında tüm detaylar

Samsung’un 23 Ağustos’ta New York’ta resmi olarak tanıttığı üst seviye akıllı telefonu Galaxy Note 8, özellikle kamera performansıyla dikkat çekiyor. Biz de bu içeriğimizde Galaxy Note 8’in sunduğu tüm kamera yeteneklerini sizlere anlattık.
Haberi Oku >
]]>

Paylaş