Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın Avrupa satış fiyatı ne kadar olacak?

23 Şubat 2018
253 Görüntülenme

Evan Blass, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın fiyatlarını Twitter’dan paylaştı. Peki Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın satış fiyatı ne kadar olacak?

Mobil Dünya Kongresi’ne sayılı günler kala Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Hatta telefonlar hakkında bilmediğimiz şey neredeyse kalmadı gibi. Şimdiyse cihazların fiyatları güvenli bir kaynak tarafından paylaşıldı.

İnternette sızıntı konusunda güvenilir kaynaklardan biri olan Evan Blass, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın fiyatlarını Twitter’dan paylaştı.

Kaynak, Avrupa’da Galaxy S9’un fiyatının 841, Galaxy S9+’ın ise 997 euro olacağını bildirdi. Avrupa fiyatlarını ABD fiyatlandırmasına çevirirsek, Galaxy S9 için 1036 ve Galaxy S9+ için ise 1229 dolar gibi bir fiyat çıkıyor.

Avrupa fiyatlandırması biraz daha yüksek çünkü kullanıcılar tarafından verilen fiyatlar genellikle daha fazla vergi içeriyor.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus, bu Pazar günü resmen duyurulacak ve Mart ayının ikinci yarısında küresel düzeyde perakende satışına başlanacak. Biz de MWC 18 etkinliğinden cihazları sizlere canlı canlı aktaracağız.

İlginizi çekebilir

Instagram beğeni sayısını göstermeyi kaldırabilir
45 okunma
45 okunma

Instagram beğeni sayısını göstermeyi kaldırabilir

Uğur Özdağlı - 19 Nisan 2019

Günümüzün popüler uygulaması instagram ana sayfada gönderilerin beğeni sayacını kaldırabilir. Şirket, gönderilerin beğeni sayılarını arayüzde gizleyip, kullanıcının esas olarak gönderiyi…

Galaxy Fold’un ekranında kullanım sonra arızalar çıkmaya başladı
147 okunma
147 okunma

Galaxy Fold’un ekranında kullanım sonra arızalar çıkmaya başladı

Uğur Özdağlı - 18 Nisan 2019

Cihazın katlanabilir ekranıyla ilgili sorun yaşayanlar arasında The Verge, CNBC ve Bloomberg gibi kuruluşların editörleri yer alıyor. Bloomberg’ün uygulama ve…

Lahn ön kayıt dönemi Black Desert Türkiye’de başlıyor
72 okunma
72 okunma

Lahn ön kayıt dönemi Black Desert Türkiye’de başlıyor

Onur Binay - 18 Nisan 2019

Yukarıda belirtilen süre zarfında ön kayıt yapan maceracılar, 24-30 Nisan 2019 tarihleri arasında kendi Lahn karakterlerini özelleştirerek, Black Desert’ın Türkiye ve MENA sunucusuna güncelleme gelmeden yeni karakterleri için…

%d blogcu bunu beğendi: