Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın Avrupa satış fiyatı ne kadar olacak?

23 Şubat 2018
95 Görüntülenme

Evan Blass, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın fiyatlarını Twitter’dan paylaştı. Peki Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın satış fiyatı ne kadar olacak?

Mobil Dünya Kongresi’ne sayılı günler kala Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Hatta telefonlar hakkında bilmediğimiz şey neredeyse kalmadı gibi. Şimdiyse cihazların fiyatları güvenli bir kaynak tarafından paylaşıldı.

İnternette sızıntı konusunda güvenilir kaynaklardan biri olan Evan Blass, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın fiyatlarını Twitter’dan paylaştı.

Kaynak, Avrupa’da Galaxy S9’un fiyatının 841, Galaxy S9+’ın ise 997 euro olacağını bildirdi. Avrupa fiyatlarını ABD fiyatlandırmasına çevirirsek, Galaxy S9 için 1036 ve Galaxy S9+ için ise 1229 dolar gibi bir fiyat çıkıyor.

Avrupa fiyatlandırması biraz daha yüksek çünkü kullanıcılar tarafından verilen fiyatlar genellikle daha fazla vergi içeriyor.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus, bu Pazar günü resmen duyurulacak ve Mart ayının ikinci yarısında küresel düzeyde perakende satışına başlanacak. Biz de MWC 18 etkinliğinden cihazları sizlere canlı canlı aktaracağız.

İlginizi çekebilir

Tasarımıyla öne çıkan yeni Alcatel 5 satışa sunuldu
Mobil
23 okunma
Mobil
23 okunma

Tasarımıyla öne çıkan yeni Alcatel 5 satışa sunuldu

Mert Yamak - 16 Temmuz 2018

Uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla Türkiye pazarında da tercih edilen üreticilerden biri olan Alcatel, özellikle sosyal medya kullanıcılarını hedeflediği yeni telefonu…

Xiaomi Redmi S2 duyuruldu
Mobil
34 okunma
Mobil
34 okunma

Xiaomi Redmi S2 duyuruldu

Eren Kebapçı - 16 Temmuz 2018

Hindistan'da yapılan basın toplantısında Redmi S2 kullanıcıların beğenisine sunuldu. 2 mikron pikselli 16MP çözünürlüklü ön kamera ve selfieler için yapay…

Xiaomi, Türkiye pazarı hakkında ne düşünüyor?
Genel
31 okunma
Genel
31 okunma

Xiaomi, Türkiye pazarı hakkında ne düşünüyor?

Eren Kebapçı - 16 Temmuz 2018

Çinli üreticilerin mobil pazarda büyül bir yükseliş içinde olduğunu biliyoruz ve yayınladığımız haberlerde bunu sıklıkla dile getiriyoruz. Mobil pazarda en…