Galaxy S8’e yeni güncelleme geldi

14 Ağustos 2018
412 Görüntülenme

Samsung’un Unpacked 2017’de tanıttığı ve hala amiral gemisi olan modeli Galaxy S8 modeli için yeni güncelleme yayınlandı. Güvenlik tarafında yeni özellikler sunan Galaxy S8 güncellemesinin bir sürpriz niteliğinde olduğunu çok rahatlıkla söyleyebiliriz.

En son şubat Android 8.0 güncellemesi yayınlanan model için yapılan bu güncelleştirme Ağustos 2018 güvenlik yamalarına ev sahipliği yapıyor.

425 MB’lık boyuttaki bu güvenlik yaması, G950FXXU3CRGH sürüm numarasını taşıyor. Henüz Galaxy S8 Plus için herhangi bir güncelleme olmasa da söz konusu güncelleme güvenlik ile alakalı olduğu için mutlaka yayınlanacaktır.

Güncellemelerle birlikte cihazın performansını ve stabilitesini daha üst seviyeye taşımayı hedefleyen Samsung, Game Launcher için de iyileştirmelere imza atıyor.

Samsung’un Galaxy S8 için yayınladığı güvenlik güncellemesinin dağıtımına ilk olarak Almanya’dan başladığı görüldü. Ülkemizdeki kullanıcılar ise önümüzdeki günlerde Ayarlar > Yazılım Güncelleştirme yolunu izleyerek güncellemenin gelip gelmediğini takip edebilirler.

 

İlginizi çekebilir

Youtube sanatçı sayfalarına nota koyuyor
121 okunma
121 okunma

Youtube sanatçı sayfalarına nota koyuyor

Serhat Ayan - 16 Kasım 2018

Youtube, şarkıcıların resmi sayfalarının bulunamıyor olmasını kendine konu yaparak bunun için bir çözüm geliştirmiş. Bunu da sayfalarında bize şu şekilde…

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın resmi fragmanı yayınlandı!
145 okunma
145 okunma

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın resmi fragmanı yayınlandı!

Eren Mutluay - 15 Kasım 2018

Çağatay Ulusoy'un başrolünü oynadığı, yönetmenliğini Baskın ve Housewife filmlerinden tanıdığımız Can Evrenol'un üstlendiği Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız'dan…

Spotify Arap ülkelerine “Yalelli” dedi
187 okunma
187 okunma

Spotify Arap ülkelerine “Yalelli” dedi

Serhat Ayan - 14 Kasım 2018

Spotify, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölgeleri’nde bulunan 13 ülkede,Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Umman, Katar, Bahreyn, Cezayir,…

%d blogcu bunu beğendi: