Telefon aksesuarları konusunda dünyanın önde gelen e-ticaret sitelerinden MobileFun, geçtiğimiz aylarda Galaxy S8 modeli tanıtılmadan Galaxy S8’in kılıflarını internet sitesinde satışa sunmuş ve aslında telefon tanıtılmadan nasıl bir tasarıma sahip olacağı konusunda ipuçlarını bizlerle paylaşmıştı. Şimdi ise MobileFun, benzer bir şeyi Galaxy Note 8 için yaptı.

MobileFun sitesinde açılan yeni bir kategoriyle birlikte kullanıcılar Samsung Galaxy Note 8 kılıflarını ön siparişle satın alabiliyor. Tabii daha telefonun nasıl bir görünüme sahip olacağı resmi olarak bilinmezken art arda gelen sızıntılar ve MobileFun sitesindeki kılıflar, Galaxy Note 8’in tasarımı hakkında da bize bilgi veriyor.

Görünüşe göre Samsung Galaxy Note 8, Galaxy S8 ile hemen hemen aynı tasarım hatlarını taşıyacak ancak farklı olarak sadece cihazda çift arka kameraya verilecek. Parmak izi okuyucu yine Galaxy S8’deki gibi cihazın arkasında olacak.

Samsung Galaxy Note 8’in şimdiden ön siparişe sunulan kılıflarına bu bağlantıdan bakabilirsiniz. (Güncelleme: Note 8 kılıfları sayfası internet sitesinden kaldırıldı)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here