Twitter’ın dünya genelinde ünlü sporcu, sanatçı ve diğer tanınmış kişileri ağırlayarak Twitter kullanıcılarının sorularını yönelttiği ve cevapladığı konsepti “Blue Room”, Galatasaray işbirliği ile Türkiye’de ilk kez Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda kuruldu.

Türk Telekom Stadyumu’ndaki Blue Room locası sayesinde Galatasaraylı sporcular, kulüp üyeleri ve takımın destekçisi olan tanınmış kişiler bu odadan Twitter aracılığıyla yayın yapacak ve sizlerden yayın yapan kişilere Twitter üzerinden gelen soruları yanıtlayacak.

Galatasaray kulübünün Medya ve İletişim Direktörü İskender Baydar, Twitter ile yaptıkları işbirliğini şu şekilde değerlendirdi:

“Twitter, Galatasaray Spor Kulübü ile taraftarı arasındaki en hızlı ve etkin iletişim kanallarının başında yer alıyor. Bugüne kadar kulüple ilgili haber ve duyuruların taraftarımıza ulaştırılmasında aktif olarak kullandık. Bundan sonra Galatasaraylı sporcularla, hatta Galatasaraylı diğer ünlü isimlerle bire bir iletişim kurma imkânı sunacağız.”

Türk Telekom Stadyumu’ndaki Blue Room’dan yapılacak yayınların çok yakında başlaması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here