Fujitsu Limited ve Fujitsu Client Computing Limited, dört seride dokuz dizüstü bilgisayar modeli, üç seride dört tablet model, bir masaüstü PC modeli ve dört serideki dört iş istasyonu modelini içeren 18 yeni kurumsal modelin piyasaya sunulduğunu duyurdu.


Fujitsu; 799 g ağırlığındaki LIFEBOOK U937/P ve katlanarak tablet olarak da kullanılabilen LIFEBOOK P727/P'yi piyasaya sundu. Dokuz LIFEBOOK modelinin tümünde en yeni 7. nesil Intel Core işlemci ailesinin işlemcileri bulunuyor. LIFEBOOK P727/P 360 modeli ise 360 derece dönebilen ekranı ile stand ya da tablet modu gibi farklı modlarda kullanılabiliyor.


FUJITSU, Tablet ARROWS Tab tablet ailesinde Windows 10 Pro'nun tam sürümünü içeren elde taşınabilir ARROWS Tab V567/P tableti sunuyor. ARROWS Tab, 85.4 mm genişliğinde ve yaklaşık 280g ağırlığında.


FUJITSU Desktop ESPRIMO masaüstü bilgisayar serisinde ise yeni 7. nesil Intel Core işlemci ailesinden bir işlemci içeren yeni bir model sunuluyor. FUJITSU İş İstasyonu CELSIUS iş istasyonlarında da Windows 10 Yıl dönümü Güncellemesini destekleyen dört model sunuyor. Böylece CELSIUS iş istasyonlarında Fujitsu, R, M, C ve H serilerine dört model ekleniyor. Fujitsu, toplantılar sırasında kablosuz ekran paylaşımı ve dosya paylaşımı gibi özellikler sağlayan Intel Unite Solution'ın yer aldığı yeni ESPRIMO Q956/MRE ile iş görüşmelerini destekliyor ve işyeri ortamının gelişimini teşvik ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here