Hatırlayacağınız üzere bir süredir Apple’ın yeni iPhone’ları için OLED ekranlar başta olmak üzere birçok bileşeni yetiştiremediği ve buna bağlı olarak da cihaz üretiminin sarkarak yeni iPhone’un çıkış tarihinin ertelenebileceği belirtiliyordu. Weibo aracılığıyla ortaya çıkan bilgiler, Foxconn fabrikasının yeni iPhone’ları seri üretime aldığını gösteriyor.

Görünüşe göre Foxconn mevcut durumda üç yeni iPhone modelini üretim bandına dahil etmiş durumda. Bu da bir anlamda Apple’ın karşımıza iPhone 7S, iPhone 7S Plus ve iPhone 8 olmak üzere üç farklı modelle çıkacağını işaret ediyor.

Ayrıca DigiTimes tarafından yayınlanan farklı bir rapor da yeni iPhone’ların beklentilerin üstünde performans sergileceğini işaret ediyor zira DigiTimes, yeni iPhone’lar üretim bandına girdiği için mobil işlemci piyasasının durduğunu ve diğer üreticilerin bir süre yeni bir telefon duyurmaktan çekindiğini söylüyor.

iPhone 8 ne zaman tanıtılacak?

Şu an için iPhone 8’in tanıtım tarihiyle ilgili net bir bilgi yok ancak eylül ya da ekim ayında Apple tarafından yeni Apple Park bünyesindeki Steve Jobs Theatre’da düzenlenecek bir basın lansmanıyla tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here