Duyma güçlüğü çekenlere özel kulaklık: Sennheiser odyoloji

Duyma güçlüğü çekenler için Sennheiser odyoloji serisi kulaklıklar Türkiye’de satışa çıktı. Odyoloji serisi sağ ve sol kulaklık sesinin ayrı ayrı ayarlanabilme özelliğiyle duyma güçlüğü çekenlerin TV’yi daha rahat duymasını sağlıyor.

25 Mart 2019
202 Görüntülenme

Sennheiser, odyoloji serisine ait kulaklıklarıyla orta yaş grubunda sık karşılaşılan TV sesinin az duyulması problemine teknolojik bir çözüm sunuyor.

Bir kulağı az duyanların TV’yi iki taraftan da eşit olarak duyabilmesini sağlayan odyoloji serisi, konuşma seslerinin netliğini tek tuşla artırma, kişiselleştirilebilen kullanıcı profilleri ve geniş kablosuz kapsama alanı gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Bircom güvencesiyle satışa sunulan odyoloji serisinin öne çıkan ürünleri arasında yer alan Sennheiser RS 5000, kişisel dinleme ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş yapısı ve üç farklı dinleme profili ve seçimi sağlayan butonlarıyla hayatı kolaylaştırıyor. Stereo ve mono arasında geçiş yaparak her iki kulağın ihtiyaç duyduğu sesi verebilen kulaklık, çene altından geçen hafif kulaklık yapısıyla rahat bir kullanım sağlıyor. Gelişmiş kablosuz iletim teknolojisine sahip olan ürün, kulaklık ve verici ünite arasında 70 metreye kadar sabit, kesintisiz bir bağlantı ve tek şarjla 12 saate kadar kullanım sunarak hareket özgürlüğünü en üst noktaya taşıyor.

Odyoloji serisinin herhangi bir kablolu kulaklık ile kullanılabilen üyesi Flex 5000, kendi kulaklığınızla kablosuz TV dinleme keyfine sahip olma özelliği sunuyor. Konuşma ve müziğin tüm renklerini ön plana çıkaran kulaklık, 30 metreye kadar kablosuz kullanım özelliği sunuyor. Kulak içi ve üstü tüm kulaklıkları destekleyen Flex 5000, tek şarjla 12 saate kadar kullanılabiliyor.

Sennheiser RS 5000’e 1.999 TL, Sennheiser Flex 5000’e ise 1.499 TL’ye sahip olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Facebook: ABD’de çarptırılacağımız olası ağır ceza için 3 milyar dolar tahsis ettik
59 okunma
59 okunma

Facebook: ABD’de çarptırılacağımız olası ağır ceza için 3 milyar dolar tahsis ettik

Onur Binay - 25 Nisan 2019

Facebook bu nedenle 3 milyar dolarlık bir fon oluşturduğunu, kesilecek cezanın 5 milyar doları bulabileceğini duyurdu. ABD Federal Ticaret Komisyonu…

Galaxy Fold’un piyasaya çıkış tarihi ertelendi
40 okunma
40 okunma

Galaxy Fold’un piyasaya çıkış tarihi ertelendi

Onur Binay - 25 Nisan 2019

Nisan ayında Galaxy Fold'un örnek modelini inceleyenlerden bazıları telefonun ekranının birkaç gün içinde kırıldığını söylemişlerdi. Daha önce ise Samsung'un son…

YouTube, Avrupalı kullanıcıların sahte haberlerden kaçınmasına yardımcı olacak
61 okunma
61 okunma

YouTube, Avrupalı kullanıcıların sahte haberlerden kaçınmasına yardımcı olacak

Onur Binay - 25 Nisan 2019

Şirket, "Buradaki hedefimiz sizi YouTube'ta izlemeyi seçtiğiniz haber içeriği kaynaklarını daha iyi anlamanıza yardımcı olacak, daha fazla bilgi ile donatmak"…

%d blogcu bunu beğendi: