Sennheiser, odyoloji serisine ait kulaklıklarıyla orta yaş grubunda sık karşılaşılan TV sesinin az duyulması problemine teknolojik bir çözüm sunuyor.

Bir kulağı az duyanların TV’yi iki taraftan da eşit olarak duyabilmesini sağlayan odyoloji serisi, konuşma seslerinin netliğini tek tuşla artırma, kişiselleştirilebilen kullanıcı profilleri ve geniş kablosuz kapsama alanı gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Bircom güvencesiyle satışa sunulan odyoloji serisinin öne çıkan ürünleri arasında yer alan Sennheiser RS 5000, kişisel dinleme ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş yapısı ve üç farklı dinleme profili ve seçimi sağlayan butonlarıyla hayatı kolaylaştırıyor. Stereo ve mono arasında geçiş yaparak her iki kulağın ihtiyaç duyduğu sesi verebilen kulaklık, çene altından geçen hafif kulaklık yapısıyla rahat bir kullanım sağlıyor. Gelişmiş kablosuz iletim teknolojisine sahip olan ürün, kulaklık ve verici ünite arasında 70 metreye kadar sabit, kesintisiz bir bağlantı ve tek şarjla 12 saate kadar kullanım sunarak hareket özgürlüğünü en üst noktaya taşıyor.

Odyoloji serisinin herhangi bir kablolu kulaklık ile kullanılabilen üyesi Flex 5000, kendi kulaklığınızla kablosuz TV dinleme keyfine sahip olma özelliği sunuyor. Konuşma ve müziğin tüm renklerini ön plana çıkaran kulaklık, 30 metreye kadar kablosuz kullanım özelliği sunuyor. Kulak içi ve üstü tüm kulaklıkları destekleyen Flex 5000, tek şarjla 12 saate kadar kullanılabiliyor.

Sennheiser RS 5000’e 1.999 TL, Sennheiser Flex 5000’e ise 1.499 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Paylaş