Düzenlediği basın toplantısında yeni amiral gemisi akıllı telefonu Xiaomi Mi 8 ve onun yanı sıra birçok yeni ürününü açıklayan Xiaomi, akıllı bilekliğinin yeni modeli Xiaomi Mi Band 3’ü de tanıttı.

Şüphesiz dünya genelinde en çok satan akıllı bilekliklerden biri olan Xiaomi Mi Band 2’nin yeni modeli, artık daha büyük ve dokunmatik ekranla karşımıza çıkıyor. Ayrıca bileklik 0,78 inçlik kavisli OLED ekranıyla uygun fiyatlı bilekliklere yepyeni bir tasarım anlayışı getiriyor.

20 gün batarya ömrüne sahip

Xiaomi Mi Band 3, dokunmatik ekranıyla birlikte artık bildirimleri ve çağrıları yönetirken kullanıcılara daha fazla kontrol sunmasının yanı sıra uzun batarya ömrüyle de dikkat çekiyor.

Ekranın büyümesine ve dokunmatik hale gelmesine rağmen Xiaomi Mi Band 3, OLED paneli ve gelişmiş pil tasarrufu sayesinde tam şarjla kullanım deneyimi sunabiliyor. Bileklik 50 metre derinliğe kadar suya karşı da dayanıklılık gösteriyor.

Xiaomi Mi Band 3, tüm bu özelliklerine rağmen sadece 26 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Bilekliğin Türkiye pazarında 100 – 200 TL fiyat aralığında satışa çıkacağı tahmin ediliyor.

Paylaş