https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

Disney+’ın paket fiyatları açıklandı

The Walt Disney Company’nin 12 Kasım’da ABD’de kullanıma sunacağı yeni çevrimiçi dizi ve film platformu Disney+’ın ABD’de geçerli olacak paket fiyatlarını şirketin CEO’su Bob Iger açıkladı

The Walt Disney Company CEO’su Bob Iger, Disney+’ın ücretlendirilmesi ve paketlerin neler içereceğine dair bazı bilgiler verdi.

Buna göre kullanıcılar sadece Disney+ üyeliği almak istedikleri takdirde 6.99 dolar ödeyecek.  ABD’de popüler olan Hulu ve ESPN’nin de dahil edildiği bir Disney+ paketinin fiyatı ise 12.99 dolar olacak. Netflix’in yurt dışına fiyatlarına baktığımızda 8.99, 12.99 ve 13.99 dolar olduklarını görüyoruz.

Iger aynı zamanda “Evde Tek Başına”, “Müzede Bir Gece”, “Saftirik Greg’in Günlüğü” ve “Sürüsüne Bereket” gibi projelerin yeniden çekilebileceğini de söyledi.

Disney+, ilk olarak ABD’de 12 Kasım’da hizmete girecek. Şirket, kısa süre sonra platformu diğer ülkeler için de aktif hale getirecek.

Disney+’ın ülkemizde de hizmet vermek istemesi durumunda yeni bir yönetmelik gereğince Türkiye’de şirket kurması ve RTÜK denetimine girmesi gerekecek.

Paylaş