Çevrim içi müzik hizmeti sunan Deezer, HiFi ses kalitesini Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye’deki müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

HiFi teknolojisi sayesinde müzik dinleme işini ciddiye alan tüm müzikseverler artık uyumlu hoparlör ve amfilerde 16-bit FLAC CD kalitesinde müzik dinleyebilecekler. HiFi kullanıcıları tüm bunların yanı sıra Deezer Premium ve Deezer Flow olarak anılan müzik seçkisinin avantajlarından da yaralanabilecekler. Akıllı veri ve editoryal önerileri bir araya getiren ve bu sayede kişiye özel müzik yayını sağlayan Deezer Flow, kesintisiz müzik keyfi sunuyor.

Deezer HiFi tarafından müzikseverlere sunulan avantajlar:

● Kayıpsız HiFi teknolojisine sahip CD kalitesinde (16-Bit/44,1 kHz FLAC) 36 milyon parçaya sınırsız erişim
● Uyumlu kablosuz hoparlörler ve Deezer masaüstü uygulaması aracılığıyla internet üzerinden canlı yayın fırsatı
● Reklamsız ve kesintisiz müzik dinleme özgürlüğü
● Premium paketini alanlar için, yüksek kalitede, sınırsız ve çevrimdışı müzik dinleme olanağı (320 saniye/kilobit hızında 53 milyon parça). Bu paket, HiFi teknolojisiyle telefon, tablet ve daha fazlasında mevcut.
● Akıllı veri ve editöryel önerileri bir araya getiren Deezer Flow sayesinde kullanıcılara duymak isteyecekleri türden müzik, kişisel derleme şeklinde sunulabiliyor.

Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki HiFi dinleyicileri, Deezer’ın internet sitesi üzerinden Deezer HiFi üyesi olarak, Deezer masaüstü aplikasyonu, B&O, Sony, Samsung vb. markalar üzerinden 16-bit FLAC ses kalitesinde müzik dinleyebilecek.

Paylaş