CES 2018’de İlk Kez Açılacak 5 Alan

7 Ocak 2018
166 Görüntülenme

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES, 9-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleşecek.

Tekno Safari olarak biz de CES 2018’den güncel gelişmeleri en hızlı şekilde sizlerle paylaşacağız. CES 2018 gündeminden haberdar olmak için Facebook, Twitter ve YouTube hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni nesil teknolojilerin duyurulacağı CES fuarında medya mensuplarını ve ziyaretçileri bekleyen yeni alanlar olacak. CES tarafından paylaşılan basın bülteninde, fuara ilk kez eklenecek alanlar duyuruldu.

CES Sport Zone (CES Spor Alanı)

Aslında bugüne dek spora ve sporculara yönelik teknolojiler de CES’te sergileniyordu ancak bu yıl eklenecek CES Sport Zone’da alan tamamen spor ve sporculara özel teknolojik ürünlere ayrılacak. Sporla ilgili herkes bu alanda yeni nesil teknolojileri deneyimleyecek.

Smart Cities at CES (Akıllı Şehirler CES’te)

Küresel akıllı şehir sektörü de CES 2018’de en dikkat çeken iş ve teknoloji alanlarından biri olacak. Bu alana yönelik birbiriyle entegre ve nesnelerin interneti sayesinde bağlantılı teknolojiler Smart Cities at CES alanında sergilenecek.

AI Marketplace (Yapay Zeka Pazaryeri)

CES’te ilk kez kurulacak Yapay Zeka Pazaryeri ile birlikte ziyaretçiler, yapay zeka ile entegre ürün ve yazılımları bu alanda deneyimleyip satın alabilecek. Ayrıca birçok teknoloji şirketi de yapay zeka ürünlerini bu alanda sergileyecek.

Design & Source Marketplace (Tasarım & Kaynak Pazaryeri)

Markalaşma için gerekli tasarımlar ve kaynak kodlar, ilk kez CES’te oluşturulacak pazaryeri ile birlikte ziyaretçiler tarafından satın alınabilecek.

High-Tech Retailing Marketplace (Yüksek Teknoloji Perakende Pazaryeri)

İlk kez CES 2018’de karşımıza çıkacak bu alanda, “büyük veri”den yararlanarak elde edilecek sonuçlarla şirketler, ziyaretçileri tanıyarak onların profiline yönelik yüksek teknoloji ürünlerin satışını gerçekleştirecek.

İlginizi çekebilir

Nissan Leaf Avrupa’nın en çok satan elektrikli otomobili oldu
OTOMOBİL
89 okunma
OTOMOBİL
89 okunma

Nissan Leaf Avrupa’nın en çok satan elektrikli otomobili oldu

Mert Yamak - 19 Ekim 2018

Nissan'ın bir yıl önce satışa sunduğu ilk elektrikli otomobili Nissan Leaf, Avrupa pazarında önemli satış adetine ulaştı. Nissan'ın geleceğin otomobili…

Türk siber güvenlik şirketi Biznet, Gartner’ın önerdiği şirketler listesine girdi
Sektörel
93 okunma
Sektörel
93 okunma

Türk siber güvenlik şirketi Biznet, Gartner’ın önerdiği şirketler listesine girdi

Haber Merkezi - 19 Ekim 2018

Siber güvenlik alanında çalışan bir Biznet Bilişim, Gartner’ın “Operasyonel Teknoloji Güvenliği Pazar Rehberi 2018” raporunda yer alarak bu listeye giren…

Lenovo’nun dört kameralı telefonu Lenovo S5 Pro tanıtıldı
Mobil
136 okunma
Mobil
136 okunma

Lenovo’nun dört kameralı telefonu Lenovo S5 Pro tanıtıldı

Mert Yamak - 18 Ekim 2018

Akıllı telefon pazarında sahibi olduğu Motorola markasının da desteğiyle önemli bir atılım gerçekleştiren ancak son dönemlerde sessiz kalan Lenovo, yeni…

Yorum yap