CES 2018’de İlk Kez Açılacak 5 Alan

7 Ocak 2018
108 Görüntülenme

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES, 9-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleşecek.

Tekno Safari olarak biz de CES 2018’den güncel gelişmeleri en hızlı şekilde sizlerle paylaşacağız. CES 2018 gündeminden haberdar olmak için Facebook, Twitter ve YouTube hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni nesil teknolojilerin duyurulacağı CES fuarında medya mensuplarını ve ziyaretçileri bekleyen yeni alanlar olacak. CES tarafından paylaşılan basın bülteninde, fuara ilk kez eklenecek alanlar duyuruldu.

CES Sport Zone (CES Spor Alanı)

Aslında bugüne dek spora ve sporculara yönelik teknolojiler de CES’te sergileniyordu ancak bu yıl eklenecek CES Sport Zone’da alan tamamen spor ve sporculara özel teknolojik ürünlere ayrılacak. Sporla ilgili herkes bu alanda yeni nesil teknolojileri deneyimleyecek.

Smart Cities at CES (Akıllı Şehirler CES’te)

Küresel akıllı şehir sektörü de CES 2018’de en dikkat çeken iş ve teknoloji alanlarından biri olacak. Bu alana yönelik birbiriyle entegre ve nesnelerin interneti sayesinde bağlantılı teknolojiler Smart Cities at CES alanında sergilenecek.

AI Marketplace (Yapay Zeka Pazaryeri)

CES’te ilk kez kurulacak Yapay Zeka Pazaryeri ile birlikte ziyaretçiler, yapay zeka ile entegre ürün ve yazılımları bu alanda deneyimleyip satın alabilecek. Ayrıca birçok teknoloji şirketi de yapay zeka ürünlerini bu alanda sergileyecek.

Design & Source Marketplace (Tasarım & Kaynak Pazaryeri)

Markalaşma için gerekli tasarımlar ve kaynak kodlar, ilk kez CES’te oluşturulacak pazaryeri ile birlikte ziyaretçiler tarafından satın alınabilecek.

High-Tech Retailing Marketplace (Yüksek Teknoloji Perakende Pazaryeri)

İlk kez CES 2018’de karşımıza çıkacak bu alanda, “büyük veri”den yararlanarak elde edilecek sonuçlarla şirketler, ziyaretçileri tanıyarak onların profiline yönelik yüksek teknoloji ürünlerin satışını gerçekleştirecek.

İlginizi çekebilir

Tasarımıyla öne çıkan yeni Alcatel 5 satışa sunuldu
Mobil
60 okunma
Mobil
60 okunma

Tasarımıyla öne çıkan yeni Alcatel 5 satışa sunuldu

Mert Yamak - 16 Temmuz 2018

Uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla Türkiye pazarında da tercih edilen üreticilerden biri olan Alcatel, özellikle sosyal medya kullanıcılarını hedeflediği yeni telefonu…

Xiaomi Redmi S2 duyuruldu
Mobil
62 okunma
Mobil
62 okunma

Xiaomi Redmi S2 duyuruldu

Eren Kebapçı - 16 Temmuz 2018

Hindistan'da yapılan basın toplantısında Redmi S2 kullanıcıların beğenisine sunuldu. 2 mikron pikselli 16MP çözünürlüklü ön kamera ve selfieler için yapay…

Xiaomi, Türkiye pazarı hakkında ne düşünüyor?
Genel
61 okunma
Genel
61 okunma

Xiaomi, Türkiye pazarı hakkında ne düşünüyor?

Eren Kebapçı - 16 Temmuz 2018

Çinli üreticilerin mobil pazarda büyül bir yükseliş içinde olduğunu biliyoruz ve yayınladığımız haberlerde bunu sıklıkla dile getiriyoruz. Mobil pazarda en…

Yorum yap