CES 2018’de İlk Kez Açılacak 5 Alan

7 Ocak 2018
18 Görüntülenme

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES, 9-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleşecek.

Tekno Safari olarak biz de CES 2018’den güncel gelişmeleri en hızlı şekilde sizlerle paylaşacağız. CES 2018 gündeminden haberdar olmak için Facebook, Twitter ve YouTube hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni nesil teknolojilerin duyurulacağı CES fuarında medya mensuplarını ve ziyaretçileri bekleyen yeni alanlar olacak. CES tarafından paylaşılan basın bülteninde, fuara ilk kez eklenecek alanlar duyuruldu.

CES Sport Zone (CES Spor Alanı)

Aslında bugüne dek spora ve sporculara yönelik teknolojiler de CES’te sergileniyordu ancak bu yıl eklenecek CES Sport Zone’da alan tamamen spor ve sporculara özel teknolojik ürünlere ayrılacak. Sporla ilgili herkes bu alanda yeni nesil teknolojileri deneyimleyecek.

Smart Cities at CES (Akıllı Şehirler CES’te)

Küresel akıllı şehir sektörü de CES 2018’de en dikkat çeken iş ve teknoloji alanlarından biri olacak. Bu alana yönelik birbiriyle entegre ve nesnelerin interneti sayesinde bağlantılı teknolojiler Smart Cities at CES alanında sergilenecek.

AI Marketplace (Yapay Zeka Pazaryeri)

CES’te ilk kez kurulacak Yapay Zeka Pazaryeri ile birlikte ziyaretçiler, yapay zeka ile entegre ürün ve yazılımları bu alanda deneyimleyip satın alabilecek. Ayrıca birçok teknoloji şirketi de yapay zeka ürünlerini bu alanda sergileyecek.

Design & Source Marketplace (Tasarım & Kaynak Pazaryeri)

Markalaşma için gerekli tasarımlar ve kaynak kodlar, ilk kez CES’te oluşturulacak pazaryeri ile birlikte ziyaretçiler tarafından satın alınabilecek.

High-Tech Retailing Marketplace (Yüksek Teknoloji Perakende Pazaryeri)

İlk kez CES 2018’de karşımıza çıkacak bu alanda, “büyük veri”den yararlanarak elde edilecek sonuçlarla şirketler, ziyaretçileri tanıyarak onların profiline yönelik yüksek teknoloji ürünlerin satışını gerçekleştirecek.

İlginizi çekebilir

Apple, bazı MacBook’ların bataryalarını ücretsiz değiştirecek
Donanım
62 okunma
Donanım
62 okunma

Apple, bazı MacBook’ların bataryalarını ücretsiz değiştirecek

Haber Merkezi - 21 Nisan 2018

Apple, bazı MacBook Pro’larda batarya sorun keşfettiklerini açıkladı. Cupertinolu şirket, sorunun meydana geldiği bilgisayarlardaki bataryaları ücretsiz olarak değiştirecek. Apple, sınırlı…

Microsoft artık Windows’lu akıllı telefonları satmıyor
Mobil
209 okunma
Mobil
209 okunma

Microsoft artık Windows’lu akıllı telefonları satmıyor

Mert Yamak - 20 Nisan 2018

Microsoft'un geliştirmek için yoğun çaba harcadığı ancak uygulama yetersizliği başta olmak üzere çeşitli sıkıntılar nedeniyle devam ettiremediği mobil işletim sistemi…

Stokları tükenen Honor 7X ve Honor 9 Lite yeniden satışa çıktı!
Mobil
244 okunma
Mobil
244 okunma

Stokları tükenen Honor 7X ve Honor 9 Lite yeniden satışa çıktı!

Mert Yamak - 20 Nisan 2018

Bir süre önce Honor 7X ve Honor 9 Lite modelleriyle Türk akıllı telefon pazarına giriş yapan Huawei'nin alt şirketi Honor,…

Yorum yap