Casey Neistat Beme’den ayrılışını bir videosunda değerlendirdi

7 Şubat 2018
244 Görüntülenme

Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz günlerde CNN, ünlü YouTuber Casey Neistat’tan 25 milyon dolar karşılığında satın aldığı girişimi Beme’i beklentilerini karşılamadığı nedeniyle kapatma kararı almıştı.

CNN’in bu kararıyla birlikte Beme ekibinin tamamı CNN’in dijital yayıncılık bölümüne transfer olurken, Beme’in asıl emektarları Casey Neistat ve Matt Hackett ise CNN ve Beme ile yollarını ayırmak zorunda kalmıştı.

Beme’in fikir babası Casey Neistat ise bugüne dek çok kısa açıklamalarda bulunurken YouTube kanalı için yüklediği yeni videosunda konuyla ilgili tüm duygu ve düşüncelerini aktardı.

“CNN ile çalıştığım için gururluyum”

CNN’in aldığı kapatma kararına rağmen CNN hakkında olumsuz bir görüş beyan etmeyen Casey Nesitat, kendisi için Beme’den kopmanın zor ve bundan dolayı biraz üzgün olduğunu belirtse de CNN ile çalışmaktan ve ilgi çeken birçok işe imza atmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Matt Hackett ile birlikte üç yıl önce hayata geçirdikleri Beme’den artık ayrılma vakti geldiğini söyleyen Neistat, CNN’in inanılmaz olduğunu ve burada çalışmaktan gurur duyduğunu sözlerine ekledi.

Casey Neistat’ın yeni planı ise tüm ekstra işlerinden elini çekerek sadece dokuz milyona yakın abonesi olan YouTube kanalıyla ilgilenmek olacak.

Casey Neistat’ın tam açıklama yaptığı videoyu aşağıdan (İngilizce) izleyebilirsiniz:

İlginizi çekebilir

Pirelli’nin 147 yıllık hikayesi çizgi roman oldu
52 okunma
52 okunma

Pirelli’nin 147 yıllık hikayesi çizgi roman oldu

Onur Binay - 20 Nisan 2019

İtalyan lastik üreticisi Pirelli, 147 yıllık hikayesini dijital bir çizgi romana taşıdı. Beş bölümlük “Pirelli an Italian in the world”…

Dubai’de telefon fiyatları ne kadar?
62 okunma
62 okunma

Dubai’de telefon fiyatları ne kadar?

Onur Binay - 20 Nisan 2019

Akıllı telefonlardan kameralara hatta bilgisayarlara kadar birçok farklı ürünün fiyatı Dubai’de ne kadar gelin hep birlikte görelim.... Yurtdışı seyahatlerinden dönerken…

Huawei P30 Pro’daki ekrana gömülü ahizeye yakında bakıyoruz
68 okunma
68 okunma

Huawei P30 Pro’daki ekrana gömülü ahizeye yakında bakıyoruz

Onur Binay - 19 Nisan 2019

Huawei, geçtiğimiz yıl kasım ayında Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi’nden ahizeyi çerçeveden ayıran bir teknoloji için patent aldı.…

%d blogcu bunu beğendi: