Tencent, dünyayı kasıp kavuran, aktif 50 milyon oyuncuya sahip, çok platformlu Call of Duty serisinin yeni üyesi Call of Duty Mobile’ı Android ve iOS kullanıcıları için indirmeye sundu.

Call of Duty: Mobile, oyunseverlere yüksek kalitede grafik, hızlı ve aksiyon dolu oyunlar, pek çok mod ve farklı haritalar sunuyor. Ayrıca oyun, emülatörler aracılığıyla bilgisayar üzerinden, klavye ve mouse kullanarak veya oyun kolu takılarak oynanabiliyor.

Call of Duty Mobile, akıllı telefonlardaki dar görüşün önüne geçiyor, fare/klavye desteğiyle daha rahat ve daha hızlı oyun sunuyor ve telefonlardaki hızlı şarj tükenmesi sorununun önüne geçiyor.

Call of Duty Mobile için özelleştirilmiş anti hile sistemi ile birlikte Tencent, oyunculara adil bir ortam yaratmak için bütün desteği veriyor. Sürekli olarak platform ve oyunları tarayan anti- hile sistemi hilecilere göz açtırmıyor. GameLoop’un desteklediği anti hile sistemi ile FPS oyuncuları mücadelenin heyecanından asla kopmayacak.

Call of Duty: Mobile’da 6 farklı modu ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Bu modlar ise Team Deathmatch, Frontline, Domination, Search and Destroy, Free-for-all ve Hardpoint.

Call of Duty: Mobile, en azından şu an için 5 farklı haritaya sahip. Bu haritalar; Kill House, Hijacked, CrossFire, NukeTown ve Crash olarak isimlendiriliyor. Her haritanın kendine özel bir yapısı bulunuyor.

Oyun, Gameloop Android emülatörüyle bilgisayarda klavye ve mouse ile oynanabiliyor. Aynı PUBG Mobile’daki gibi GameLoop emülatörüyle oyuna giriş yapıldığında yalnızca emülatörle oynayan kullanıcılarla oynanabiliyor. Akıllı telefon veya tabletlerle oynayacak kullanıcılar yalnızca aynı segmentteki kişilerle oynayacak.

Paylaş