Bugün: Samsung Galaxy Note 8 Lansmanını Canlı İzleyin

23 Ağustos 2017
123 Görüntülenme

Samsung’un özellikle Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı talihsiz olaydan sonra en çok beklenen akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 8, bugün New York’ta düzenlenecek özel bir etkinlikle resmi olarak tanıtılacak.

Samsung Galaxy S8 ailesi gibi “sonsuz ekran” teknolojisi sayesinde neredeyse tamamı çerçevesiz bir ekranla tüketicilerin karşısına çıkacağı ve gelişmiş S-Pen yetenekleriyle Note ailesinde yaşanan talihsizliği unutturacağı konuşulan Samsung Galaxy Note 8’in tanıtılacağı basın etkinliği aynı zamanda internet üzerinden de canlı yayınla izlenebilecek.

Türkiye saati ile 18:00’da başlayacak olan Samsung Unpacked 2017 (İngilizce) etkinliğini mobil cihazlarınızda izlemek için Samsung’un Android ve iOS kullanıcıları için yayınladığı “Unpacked 2017” uygulamasını indirerek, masaüstü platformlarda ise www.samsung.com adresini ziyaret ederek yeni Galaxy Note lansmanını canlı olarak takip edebileceksiniz.

Samsung Galaxy Note 8’den tüm detaylar Teknosafari’de!

Aynı zamanda biz de Teknosafari olarak Galaxy Note 8 tanıtılır tanıtılmaz telefonun tüm detaylarını anlatacağımız, rakipleriyle kıyaslayacağımız ve Samsung’un Note 8 ile birlikte kullanıcılarına sunacağı yeni sürprizlerden bahsedeceğimiz içerikleri sizlerle paylaşacağız.

Galaxy Note 8 hakkında tüm resmi detayları Türkçe olarak öğrenmek için saat 18:00’da teknosafari.com‘a uğramayı da unutmayın!

İlginizi çekebilir

Youtube sanatçı sayfalarına nota koyuyor
91 okunma
91 okunma

Youtube sanatçı sayfalarına nota koyuyor

Serhat Ayan - 16 Kasım 2018

Youtube, şarkıcıların resmi sayfalarının bulunamıyor olmasını kendine konu yaparak bunun için bir çözüm geliştirmiş. Bunu da sayfalarında bize şu şekilde…

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın resmi fragmanı yayınlandı!
126 okunma
126 okunma

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın resmi fragmanı yayınlandı!

Eren Mutluay - 15 Kasım 2018

Çağatay Ulusoy'un başrolünü oynadığı, yönetmenliğini Baskın ve Housewife filmlerinden tanıdığımız Can Evrenol'un üstlendiği Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız'dan…

Spotify Arap ülkelerine “Yalelli” dedi
166 okunma
166 okunma

Spotify Arap ülkelerine “Yalelli” dedi

Serhat Ayan - 14 Kasım 2018

Spotify, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölgeleri’nde bulunan 13 ülkede,Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Umman, Katar, Bahreyn, Cezayir,…

%d blogcu bunu beğendi: