Bugün: Samsung Galaxy Note 8 Lansmanını Canlı İzleyin

23 Ağustos 2017
95 Görüntülenme

Samsung’un özellikle Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı talihsiz olaydan sonra en çok beklenen akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 8, bugün New York’ta düzenlenecek özel bir etkinlikle resmi olarak tanıtılacak.

Samsung Galaxy S8 ailesi gibi “sonsuz ekran” teknolojisi sayesinde neredeyse tamamı çerçevesiz bir ekranla tüketicilerin karşısına çıkacağı ve gelişmiş S-Pen yetenekleriyle Note ailesinde yaşanan talihsizliği unutturacağı konuşulan Samsung Galaxy Note 8’in tanıtılacağı basın etkinliği aynı zamanda internet üzerinden de canlı yayınla izlenebilecek.

Türkiye saati ile 18:00’da başlayacak olan Samsung Unpacked 2017 (İngilizce) etkinliğini mobil cihazlarınızda izlemek için Samsung’un Android ve iOS kullanıcıları için yayınladığı “Unpacked 2017” uygulamasını indirerek, masaüstü platformlarda ise www.samsung.com adresini ziyaret ederek yeni Galaxy Note lansmanını canlı olarak takip edebileceksiniz.

Samsung Galaxy Note 8’den tüm detaylar Teknosafari’de!

Aynı zamanda biz de Teknosafari olarak Galaxy Note 8 tanıtılır tanıtılmaz telefonun tüm detaylarını anlatacağımız, rakipleriyle kıyaslayacağımız ve Samsung’un Note 8 ile birlikte kullanıcılarına sunacağı yeni sürprizlerden bahsedeceğimiz içerikleri sizlerle paylaşacağız.

Galaxy Note 8 hakkında tüm resmi detayları Türkçe olarak öğrenmek için saat 18:00’da teknosafari.com‘a uğramayı da unutmayın!

İlginizi çekebilir

Okul kantinlerinde Papara Card ile elektronik para dönemi başlıyor
HABER
24 okunma
HABER
24 okunma

Okul kantinlerinde Papara Card ile elektronik para dönemi başlıyor

Eren Kebapçı - 19 Eylül 2018

Milli Eğitim Bakanlığı'nın öğrencilerin okul harçlıklarını kötü alışkanlıklara harcamaması için Papara Card ile ortak geliştirdiği proje, 2018-2019 öğretim yılının başlamasıyla…

Amazon Türkiye resmi olarak faaliyetlerine başladı
Sektörel
294 okunma
Sektörel
294 okunma

Amazon Türkiye resmi olarak faaliyetlerine başladı

Mert Yamak - 19 Eylül 2018

Bir süre önce Türkiye faaliyetlerine resmi olarak başlayacağı konuşulan dünyanın en büyük e-ticaret platformu Amazon'un piyasa koşulları ve kargo sistemiyle…

Nokia Türkiye’nin başına Sertaç Şener atandı
Sektörel
167 okunma
Sektörel
167 okunma

Nokia Türkiye’nin başına Sertaç Şener atandı

Mert Yamak - 18 Eylül 2018

Nokia 3, 5 ve 6 serisi akıllı telefon modelleriyle 2017 yılında Türkiye pazarına giriş yapan Nokia markasının çatı şirketi HMD…

Yorum yap