Edition Sport Line, Edition Luxury Line ve Edition M Sport modelleri, yenilenen donanım özellikleriyle satışa çıkıyor. Sahip olunan bu özelliklerle birlikte standart LED farlar ile pek çok çeşitli opsiyonel özellikler, yeni gövde renkleri, alaşım jantlar, iç tasarım kaplamaları ve yenilenen deri renkleri, BMW 3 Serisi Sedan ve BMW 3 Serisi Touring’i çok daha cezp edici hale getiriyor.

Üç yeni edition modeli ve kullanım çeşitliliği yaratan donanım özellikleri ile Temmuz 2017 itibariyle BMW 3 Serisi Sedan ve BMW 3 Serisi Touring’in kişiselleştirilmesi açısından çok daha fazla olanak sunulacak. Edition Sport Line, Edition Luxury Line ve Edition M Sport için sunulan çok kapsamlı donanım seçenekleri, başarılı orta segment modellerin dinamik sürüş deneyimlerini ve modern özel görüntüsünü güçlü bir biçimde ön plana çıkarıyor. Edition modelleri, mevcut paketlere ek olarak, tüm motor seçenekleriyle birlikte sunuluyor. Temmuz 2017’den itibaren BMW 3 Serisi Sedan ve BMW 3 Serisi Touring için sunulacak olan donanım, LED farlar ve LED sis lambalarını da içinde barındıracak. Bununla birlikte tamamlayıcı özellikte bağımsız seçenekler ve farklı çeşitlerde gövde renkleri, alaşım jantlar, farklı döşeme renkleri ve yenilenen iç tasarım kaplamaları da yer alacak.

40 yıldan uzun geçmişi olan BMW 3 Serisi, o günden bu yana spor sedan modellerin sembolü haline gelmiştir. Şimdi ise altıncı neslini gören BMW 3 Serisi Sedan, çevikliği, hassas kullanım özellikleri ve üstün konforuyla eskisinden çok daha konforlu ve başarılıdır. BMW 3 Serisi Touring, premium orta segmentteki üstün sürüş keyfini, genişletilmiş iç alan ve modern kullanışla bir araya getiriyor.

BMW 3 Serisi Sedan ve BMW 3 Serisi Touring’in tüm modelleri artık kullanım çeşitliliği olarak çok işlevli gösterge ekranını içermektedir. Kokpitteki tamamen dijital TFT renkli ekranda, sürüş ile ilgili bilgiler, kişiselleştirilmiş bir tasarımla takip edilebilir. İçerik tercihleri ve bunlarla ilgili grafikler, Sürüş Deneyimi Kontrolü düğmesi aracılığıyla seçilen her bir farklı sürüş moduna göre değişiklik gösterir.

Yenilenen BMW 3 serilerine 2017 Temmuzdan itibaren ulaşılabilecek.

 

Paylaş